Adventure time veya dublajı yapılmış diğer dizilerin Türkçe ses dosyaları

BurakDamarcan

Hectopat
Yer
Antalya/Serik
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet çocukken izlediğimiz Cartoon Network veya diğer kanallarda dublajı yapılmış:
Adventure Time
Regular Show
Gumball
Samurai Jack
Cesur Korkak Köpek vb...
Çizgi dizilerin Türkçe ses dosyalarını nasıl bulabiliriz? Netflix veya Amazon'da yok sanırım. Blu-ray disklerde de Türkçe seçeneği yok. Bilen, eski kırpılmamış kayıtları kaydeden varsa video olarak da paylaşabilir. Eski kesilmemiş Regular Show kayıtlarının seslerini alıp Blu-ray'e senkronlayıp çok kaliteli videolar elde ediyordum ancak çok vaktimi aldığı için bıraktım, belki Adventure Time için tekrar başlayabilirim.

Evet çocukken izlediğimiz cartoon network veya diğer kanallarda dublajı yapılmış:
Adventure time.
Regular show.
Gumball.
Samurai jack.
Cesur korkak köpek vb...
Çizgi dizilerin Türkçe ses dosyalarını nasıl bulabiliriz? Netflix veya Amazon'da yok sanırım. Blu-ray disklerde de Türkçe seçeneği yok. Bilen, eski kırpılmamış kayıtları kaydeden varsa video olarak da paylaşabilir. Eski kesilmemiş regular show kayıtlarının seslerini alıp Blu-ray'e senkronlayıp çok kaliteli videolar elde ediyordum ancak çok vaktimi aldığı için bıraktım, belki adventure time için tekrar başlayabilirim.

Merhaba ben de Gumball ı Blu-ray'e senkronluyorum daha yeni başladım sayılır. Aynı zamanda Avatar ı da senkronluyorum uzun uğraşlar sonucu Türkçe ses dosyalarını buldum. İletişime geçebiliriz özel mesaj olarak e-postamı yolluyorum size.

Geri
Yukarı