Adware Chrome'dan Opera'ya bulaşır mı?

Opera'nın eklentiler bölümünde Chrome eklentilerini Opera'ya yüklemeni sağlayan bir eklenti bulunuyor olması lazım. Murat5038'in attığı eklentiyi onun sayesinde Opera'ya kurabilirsin.
Öyle bir şey bilmediğim için direkt olarak Google'u sildim bilgileri geçirdikten sonra. Bunun başka bir yolu yok mudur hocam :(
Opera'nın eklentiler bölümünde Chrome eklentilerini Opera'ya yüklemeni sağlayan bir eklenti bulunuyor olması lazım. Murat5038'in attığı eklentiyi onun sayesinde Opera'ya kurabilirsin.
Dediğinizi yaptım ama yine yok Kaspersky Protection...

ama yine yok Kaspersky Protection...
Opera Browser'a şuan için uzantı desteği sağlamıyorlar diye biliyorum. Bu sayfadan destek verdikleri tarayıcıları belirtmişler. Opera Browser hakkında çok fazla bilgim yok. Fakat, yinede Opera üzerinden şu adrese girmeyi ve yüklemeyi deneyin. Eğer yüklenmiyorsa yapacak bir şey yok. Zaten koruma açısından bir şey değişmez.

Açmanıza gerek yok koruma yönünden bir eksiklik oluşturmaz. Kaspersky kullanıyorsan zaten tek başına bir fayda sağlamaz.
Verdiğim linki zaten uyumluluk sağlayan eklenti ile kurman için vermiştim.
Tamam hocam, gerek yok o zaman fazla. Zaten uBlock + Opera'nın kendi AdBlock'u var. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Opera Browser'a şuan için uzantı desteği sağlamıyorlar diye biliyorum. Bu sayfadan destek verdikleri tarayıcıları belirtmişler. Opera Browser hakkında çok fazla bilgim yok. Fakat, yinede Opera üzerinden şu adrese girmeyi ve yüklemeyi deneyin. Eğer yüklenmiyorsa yapacak bir şey yok. Zaten koruma açısından bir şey değişmez.
O adresde de yüklenmedi ama sağolun yardımlarınız için. Yapacak bir şey yok :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı