Aeo III sizce hangi milleti tercih ediyorsunuz?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller! Geç oyunda ve klasikte hangi milleti tercih ediyorsunuz ve neden?
Şahsen ben Almanya oluyorum, hem uhlan çıkartıyor ve klasik oyunda saldırıda avantaj hem de arabalı yerleşimcileri ile ekonomi güzel gidiyor. Onun dışında Hollanda'da oluyorum fakat askerleri sanki güçsüz gibi.
Fransa konusunda kafam çok karışık genelde kaybediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu zamana kadar hep Osmanlı ile oynadım fakat Çin en iyisiymiş aslında. Şiddetle Çin'i tavsiye ederim. Çok dengeli ve binaları baya sağlam
Askerleri güçsüz sanki hocam. Japonya OP diyorlar ama? Bir de ben kamera zoom çok uzağa ayarladığım halde baya yakından gözüküyor, çözümünü biliyor musun?

Ne gibi artıları var sizce hocam? Bu arada birlikte oynamak isterseniz buyrun.

1920x1080 ama anlamadım, yakın gösteriyor. Siz de eklerseniz oynarız, Dutch denediniz mi hiç?
1080 p de olmaması lazım bi oyun içi ekran görüntüsü atabilir misiniz acaba ? Dutch denedim ama garip geldi çok beceremedim açıkcası. Hocam steam kodunu gönderin olur ekleyelim birbirmizi.

1080 p de olmaması lazım bi oyun içi ekran görüntüsü atabilir misiniz acaba ? Dutch denedim ama garip geldi çok beceremedim açıkcası. Hocam steam kodunu gönderin olur ekleyelim birbirmizi.
Yolladım hocam Steam hesabımı. Tamam maça girince atarım, Hollanda 11 banka ile güçlü oluyor Ruyter ile saldırıyorum fakat dediğim gibi askerler biraz güçsüz, onun dışında ekonomi iyi. Bir de alışkanlıkla alakalı ben Almanya'da daha iyi hissediyorum :)

Yolladım hocam Steam hesabımı. Tamam maça girince atarım, Hollanda 11 banka ile güçlü oluyor Ruyter ile saldırıyorum fakat dediğim gibi askerler biraz güçsüz, onun dışında ekonomi iyi. Bir de alışkanlıkla alakalı ben Almanya'da daha iyi hissediyorum :)
Anladım hocam ben biraz defansif ağırlıklı oynuyorum Portekiz ve Çin iyi olur defansif için ama gözlemlediğim kadarıyla en sağlam askerler Osmanlı'da .Yeniçeriler çok sağlam birebir de piyadeye denk gelmedim alabilen. Bu arada ekledim TabooBreaker kullanıcı adım

Anladım hocam ben biraz defansif ağırlıklı oynuyorum Portekiz ve Çin iyi olur defansif için ama gözlemlediğim kadarıyla en sağlam askerler Osmanlı'da .Yeniçeriler çok sağlam birebir de piyadeye denk gelmedim alabilen. Bu arada ekledim TabooBreaker kullanıcı adım
Evet öyleler ama hem fiyatları pahalı (gerçi kartla iniyor fiyatı) ekonomi kötü hocam. Özellikle geç oyunda çok zorlanıyorum Osmanlı ile. Japonya askerleri de aşırı güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı