Aerocool 500W VX Plus PSU Ryzen 3 3200G yakar mı?

tumer3k

Centipat
Sistemi yakma ve patlama gibi bir sorunu olmaz değil mi? Verimli çalışmayabilir onu kabul ediyorum zaten sertifikası yok. Ama patlama, yanma, bozulma gibi sorunlarla karşılaşır mıyım?

Sistem:
Gigabyte B450M S2H
Ryzen 3 3200G
Adata XPG Spectrix D80 8*2 3200MHz
Adata XPG Spectrix M.2 SSD 256 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu ikiliyi kullanıyorum. Yükte ciddi bir ısınma yaşamadı. Ama tavsiyem biraz daha ekleyip FSP alın.
Sadece marka yazıp PSU önermeyin artık. Her FSP PSU ultra iyi sanki. Bütçeye göre en iyisi neyse o alınır. FSP al yazıp geçince hiçbir mantığı yok bu işin.

Sadece marka yazıp PSU önermeyin artık. Her FSP PSU ultra iyi sanki. Bütçeye göre en iyisi neyse o alınır. FSP al yazıp geçince hiçbir mantığı yok bu işin.

Şu an piyasada bundan farklı bir FPS 500W yok diye öyle yazdım.

Hocam Aerocool patlatmaz. Korumalı bir PSU. Arkadaşımın dediği gibi biraz daha ekleyip. 80 + PSU alın.

Şu an piyasada bundan farklı bir FPS 500W yok diye öyle yazdım.

FSP 500W yazmamışsınız, sadece ''FSP alın'' yazmışsınız. Ayrıca sadece 500W olan FSP PSU o değil.
Hyper K ve HD500 gibi modeller de var.

Bundan sonra model belirterek yazın yazdığınız konulara. Böyle yaptığınızda marka fanboyu gibi oluyor.

S
Ben bu ikiliyi kullanıyorum. Yükte ciddi bir ısınma yaşamadı. Ama tavsiyem biraz daha ekleyip FSP alın.
Satın aldım zaten merakımdan sordum öyle teşekkürler
Benim güç kaynağı üst tarafta olduğu için Aerocool içine sıcak havayı çekip dışarı verecek. Aşırı ısınmaya yol açar mı patlama yapar mı bu durumda? (Ürünü aldım merak ettiğim için soruyorum)

Hocam kısa devre, akım ve voltaj koruması var.
.

Geri
Yukarı