Aerocool 500W VX PLUS Serisi PSU alınır mı?

Bir günlük ban yedim de cevap yazamadım o yüzden. Aerocool da High Power olan da 12V kanalından 456W veriyor ve ikisi de muhtemelen grup düzenlemeli. High Power olan aslında OEM bir ürün sanırsam, korumaları hakkında bir bilgiye ulaşamadım ama ben Aerocool olanı tercih ederdim. Biraz daha bütçe ayırsanız daha güzel tercihler yapabiliriz aslında ama yapacak bir şey yok. Marka olarak High Power daha iyi bir marka diyebiliriz. Bu Aerocool'un iyi ürünü olmadığı anlamına gelmiyor.
Bu kadar düşük bütçede isteklere değil fonksiyonaliteye yönelmeniz lazım bir de.

Bir günlük ban yedim de cevap yazamadım o yüzden. Aerocool da High Power olan da 12V kanalından 456W veriyor ve ikisi de muhtemelen grup düzenlemeli. High Power olan aslında OEM bir ürün sanırsam, korumaları hakkında bir bilgiye ulaşamadım ama ben Aerocool olanı tercih ederdim. Biraz daha bütçe ayırsanız daha güzel tercihler yapabiliriz aslında ama yapacak bir şey yok. Marka olarak High Power daha iyi bir marka diyebiliriz. Bu Aerocool'un iyi ürünü olmadığı anlamına gelmiyor.
Bu kadar düşük bütçede isteklere değil fonksiyonaliteye yönelmeniz lazım bir de.
Şimdi gördüm ben de mesajınızı. Sabah fişe taktım ve fanı dönmedi. Boşta olduğu için büyük ihtimalle bence. Sizce?

Bu arada güç kablosu PSU'ya iyice girmiyor gibiydi sanki.

Tamda böyle oluyor. Nasıl çözerim? Elimde başka kablo yok.

@HABAR

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşta fişe taktıysanız olmaz zaten, yeşille siyahı birleştiriyorduk sanırım ama emin değilim. Anakart pinlerinden ikisini kısadevre etmen gerekiyor. Ona internetten bakabilirsin.
Eğer kablo tam girmiyorsa başka bir kabloyla dene mümkünse. Evde mutlaka bu tarz girişi olan bir cihaz vardır. Bazı ürünlerde böyle olabiliyor:)

Yeni konular

Geri
Yukarı