Aerocool AC120B koltuk alınır mı?

zBurakhan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son 1 yıldır oturduğum sandalyede sıkıntılar çekiyorum, bu sıkıntıları yenmek için yeni bir koltuk alayım dedim, aldığımda da rahat 7-8 yıl götürsün dedim ve koltuk arayışına 1400 TL'lik bir bütçe ile çıktım.

3 günlük koltuk arayışında Aerocool AC120B koltuğunu almaya karar verdim çünkü şu anda kullandığım kasa ve güç kaynağım Aerocool ve bana 1 yıldır en ufak sıkıntı çıkarmadı. Ben de bu markaya güvenerek bu sandalyeyi almaya karar kıldım.

Aklıma takılan bir şey rahatlığı, denemeden kimse ne kadar rahat olduğunu ne kadar video olsa da bilemez. Nasıl olsa reklam da olabilir.

Aklıma takılan ikinci şey ise ne kadar uzun ömürlü olduğu. Herkes biliyor ki oyuncu diye güzel kaplama gibi görünen koltuklar var acaba bu da o koltuklardan mı diye düşündüm. En azından 7 yıl kullanmam lazım üniversite bitene kadar.
Çünkü ders çalışırken şu anki klasik sandalyem çok rahatsızlığa yer veriyor.

Bu arada koltuğu RGB olduğu için almıyorum, görünüşünü sevdim tam siyah bir koltuk, beyaz siyah odamda güzel bir hava verir.

Farklı bir koltuk önerisi olan söyleyebilir, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı