Aerocool Aero 800 VS Dark N10

N10 daha iyidir. Eğer renk farketmez diyorsanız N10 alın. N10 4 tane ledli, 1 normal fan ile gelirken Aero 800 1 tane ledli, 3 tane normal fan ile geliyor (boyutlar aynı) (fan kaliteleri hakkında kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar). Ayrıca N10'da fan kontrolcüsü varken Aero 800'de yok. Fakat ben kırmızı-siyah istediğim için Aero 800 alacağım hayırlısıyla :)

Aerocool BattleHawk kullanıyorum. Araştırdığım kadarıyla Aerocool kasalarının çoğunda hava akımında problem var. Benim kasada da mevcut. Biraz fazla ısınıyor ellediğimde felan ama belkide normaldir kasanın iskeletinin ısınması. Ama hava akımında problem olduğu belli. Malzeme kalitesi olarak kötü deselerde bence gayet yerinde ve fiyatında sağlam. İç ve Dış dizayn olarak çok iyi kasalar üretmekte. Fanlarında da problem yok çok sessizler. Yalnızca yüksek devire alınca biraz hava sesi duyuyorsun o kadar. Bunları göz önünde bulundurarak Aerocool Kasaları tercih edin derim herkes için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı