Aerocool Aero One Eclipse alınır mı?

Hocam Aerocool Aero Engine aldım ancak daha elime geçmedi. İncelemelerinde baktığımda gayet güzel gözüküyordu ona da bakmanı tercih ederim. Uzay mekiği gibi :D.

Hocam güç kaynağına baktığımda Teknobiyotik sitesinde tek 12V çıkışı 396 Watt yazıyor. Sizce de çok az değil mi? Sizin attığınız PSU'da 675 Watt sanırım bir yanlışlık var.
1588256742026.png

12V kanalından 56A veriyor ise 672W sağlıyor demek. Fotoğrafı yanlış eklemiş olabilirler ama köşede yazan "HPG 750BR H12S" yazısını aratırsanız attığım ürün çıkar karşınıza. Sizin hatanız değil sitenin hatası.

@Acklwlf kasa ve PSU için bütçe nedir?

Tasarımı eksantrikmiş gerçekten. Görünüş olarak güzel ama Eclipse'in soğutma açısından daha iyi olacağını düşünüyorum hocam. Hem fan sayısı daha fazla hem de ön paneli mesh olduğu için gönlüm hala Eclipse'den yana. 😁

Tasarımı eksantrikmiş gerçekten. Görünüş olarak güzel ama Eclipse'in soğutma açısından daha iyi olacağını düşünüyorum hocam. Hem fan sayısı daha fazla hem de ön paneli mesh olduğu için gönlüm hala Eclipse'den yana. 😁

Hocam kasada 9 tane fan yuvası var (çok gereksiz ama var) yani bu kasanında ön tarafı mesh ancak önüne bir plaka gibi bir şey yerleştirilmiş yanlardan hava akımı sağlanıyor ve fiyatı çok daha uygun. Tabii ki de ben size illa bunu aldıracak değilim sizin hoşunuza o gitmiştir benim hoşuma o gitmiştir :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 549586
12V kanalından 56A veriyor ise 672W sağlıyor demek. Fotoğrafı yanlış eklemiş olabilirler ama köşede yazan "HPG 750BR H12S" yazısını aratırsanız attığım ürün çıkar karşınıza. Sizin hatanız değil sitenin hatası.

@Acklwlf kasa ve PSU için bütçe nedir?
İkisi için maks 1000tl bütçe düşünüyorum hocam tabi ki 50-100 lira oynayabilir yani arttırabilirim. F/P açısından çok iyiyse.
hocam kasada 9 tane fan yuvası var (çok gereksiz ama var) yani bu kasanında ön tarafı mesh ancak önüne bi plaka gibi bir şey yerleştirilmiş yanlardan hava akımı sağlanıyor ve fiyatı çok daha uygun. tabiikide ben size illa bunu aldıracak değilim sizin hoşunuza o gitmiştir benim hoşuma o gitmiştir :D
😂 Tabi tabi dediğiniz gibi o kasanın da hor görülecek bir tarafı yok zevk meselesi. İkinci seçeneğim şimdilik o oldu ama o da senin hatırına bak.
😄

Son düzenleme:
İkisi için maks 1000TL bütçe düşünüyorum hocam tabii ki 50-100 lira oynayabilir yani arttırabilirim. F/P açısından çok iyiyse.

😂 Tabi tabii dediğiniz gibi o kasanın da hor görülecek bir tarafı yok zevk meselesi. İkinci seçeneğim şimdilik o oldu ama o da senin hatırına bak.
😄

Hocam kendimi pazarlamacı gibi hissettim hayırlısı olsun :D 😂

Vakit ayırdığın için teşekkürler hocam bunlara da bakacağım çok sağol.
High Power Element BR 750W 80+ Bronze Siyah ATX Güç Kaynağı(HP1-M750BR-H12S) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik Bu ürün daha iyi, reviyonlu hali. Yeni ve güncel, 12V kanalı çok daha sağlam.

KOLINK Observatory RGB White TEMPERED GLASS Mid-Tower Pencereli 4x120mm Adreslenebilir RGB LED fan Siyah-Beyaz Kasa - inventus Bu ikiliye de alabilirsiniz. İki kaliteli ürün.

Cooler Master MasterBox MB511 650W 80+ RGB 3x120mm Fanlı Tempered Pencereli Mesh Ön Panel Mid Tower Kasa MCB-B511D-KGN65-RGB | Trendyol İçerisinde gelen güç kaynağı yeterlidir, zaten CM kalitesi

Kolink marka kasa çok hoşuma gitti hocam ama soğutması nasıldır acaba bir fikrin var mı? Hava delikleri yanlarda var ama yeterli olur mu emin değilim.

Son düzenleme:
R5 3600X, MSI Radeon RX 5700 mech OC, 16 GB RAM 3000MHz, B450M VDH Plus Pro gibi parçalarım mevcut bu kasa hava akışı için yeterli olur mu malzeme kalitesi nasıldır? Daha önce kullanan veya fikri olan var mı? Bir de bu site güvenilir mi? Daha önce hiç alışveriş yapmadım. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
Aerocool Aero One Eclipse 750W 80+ Bronze Güç Kaynaklı, Cam Yan Panel 4x12cm Adreslenebilir RGB Fanlı, USB 3.0 Pencereli Oyuncu Kasası - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik
Kasayı kullanıyorum gayet guzel hava akışıdır kalitesidir. Yalnız fanlar argb ona dikkat edin, anakartinizda argb girişi yoksa sadece reset tuşu ile renk kontrolü yapabilirsiniz. Yan tarafı cam dikkat edin ben köşesini fark etmeden kırdım :)

Geri
Yukarı