Aerocool CS102 400W Kasa Ve GTX 1650 Super Sistem Uyumu

LevinApex

Hectopat
Daha fazla  

Bu kasaya B450M S2H 2*8 GB RAM 1 adet SSD ve GTX 1650 Super kullanmak istiyoruz. Sizce PSU değiştirmeli miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla yakında marka kalmayacak her markaya sallıyorlar. Rampage gibi markaya da sallanmaz üstelik 80+ sertifikasını PSU üreticileri kendileri koymuyor PSU 'larına. Yoksa 80+ sertifikası olmayan PSU kalmaz piyasada.
Kendileri koymuyor doğru. Gerekli testleri geçerse sertifika veriliyor. Rampage'in PSU'larındaki verimlilik ibaresi sahte. Rampage Çin'de üretilen ürünlere marka basıyor ve 2 katı fiyatına satıyor. Bu yüzden önermiyoruz.

Bence de bu marka psuların ileriki dönemlerde , elektrik kesintileri veya ani elektrik akışından dolayı böyle olma ihtimali çok yüksek
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerdiğiniz PSU, C4 skinli bir PSU. Arkadaşın sistemine 400W yeterlidir.
Sen benimle dalga mı geçiyorsun? 400W PSU, GTX 1650 Super 'i beslemekte güçlük çekmesi WWE Signature, sertifikasının olmaması da Finisher olur. Benim önerdiğim kasanın PSU 'su C4 ise konu sahibinin kasasının PSU 'su atom bombası.

Bence de bu marka psuların ileriki dönemlerde , elektrik kesintileri veya ani elektrik akışından dolayı böyle olma ihtimali çok yüksek
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne güzel patladı. :D Bir anda canım Frisby, Rampage PSU kullanasım geldi.

Sen benimle dalga mı geçiyorsun? 400W PSU, GTX 1650 Super 'i beslemekte güçlük çekmesi WWE Signature, sertifikasının olmaması da Finisher olur. Benim önerdiğim kasanın PSU 'su C4 ise konu sahibinin kasasının PSU 'su atom bombası.
aerocool'un 80+'sız PSU'su emin ol Rampage firmasının 80+'lı PSU'sundan daha fazla TDP veriyor

Allah ıslah etsin seni. Bilgisizliğin ile övünmeye devam et. Burası Donanım Arşivi'nin forumu değil dostum. Yanlış yere gelmişsin.

@348606 GTX 1650S ekran kartına 400W PSU yeterlidir. Lütfen artık bilmeden öneride bulunmayın.

Ayrıca PSU'ları markalarından ziyade modele göre almak daha doğru olur. Zira neredeyse her markanın kötü PSU'su bulunmaktadır.

Bu listeden faydalanabilirsiniz.

Allah ıslah etsin seni. Bilgisizliğin ile övünmeye devam et. Burası Donanım Arşivi'nin forumu değil dostum. Yanlış yere gelmişsin.
Hocam böyle yanlış yönlendirmeler sonucunda sizinde dediğiniz gibi hazır sistem sitelerinin bilgisayarları 2-3 yıl sonra böyle oluyor :)

Geri
Yukarı