Aerocool CS102 400W Kasa Ve GTX 1650 Super Sistem Uyumu

LevinApex

Hectopat
Daha fazla  

Bu kasaya B450M S2H 2*8 GB RAM 1 adet SSD ve GTX 1650 Super kullanmak istiyoruz. Sizce PSU değiştirmeli miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır sistemlerin hepsini aynı kefeye koymak doğru olmaz. İçlerinde güzel parçalar olan/seçilebilen sistemler de mevcut. :)
Tabii ki hocam yazmayı unutmuşum uzak durulması gereken markalar zaten belli bu markalardan alınırsa bilgisayara yazık
Hocam arkadaş genel anlamda demiş bunu. İncehesap'ta şu ana kadar içinde sorunsuz bileşen bulanan bir sisteme rastlamadım açıkçası.
Evet hocam incehesapta alayı frisby kasaların maalesef :) ve değiştirme seçeneği de koymamışlar kendi karlarını düşünmekte başka bir iş yapmıyorlar maalesef

Hadi diyelim tamam benim önerdiğim kasanın PSU 'su kötü. Konu sahibi arkadaşının da kasasının hava akımı kötü o nasıl yapabiliriz?
PSU kasadan daha önemli bir bileşen. PSU kötü olur ise bütün sisteme zarar verebilir. Ancak kasa şu anlık idare eder. Zaten 1650S ısınan bir kart değil, AMD işlemcilerde aynı şekilde.

Hadi diyelim tamam benim önerdiğim kasanın PSU'su kötü. Konu sahibi arkadaşının da kasasının hava akımı kötü o nasıl yapabiliriz?

Kendini haklı çıkarmak için olayı başka yerlere çekmemelisin dostum zira PC parçaları bir şekilde kendini soğutur ancak PSU yandıktan sonra pek bir anlamı kalmaz

Kendini haklı çıkarmak için olayı başka yerlere çekmemelisin dostum zira PC parçaları bir şekilde kendini soğutur ancak PSU yandıktan sonra pek bir anlamı kalmaz
Kendimi haklı çıkarmak için ortaya iddia atmıyorum, konu sahibine yardımcı olmak istiyorum. Yok bilmem CS:GO'da C4 'ünü kaybettiysen bu PSU'yu öneriyorum falan diyorsunuz. Laf çarpıtınca sinir oluyor insan doğal olarak.

Geri
Yukarı