Aerocool Cylon 500W 80+ alınır mı?

Hocam yapmayın Allah aşkına ya ben Aerocool Cylon 500W 80+ alacaktım 2 kişi bana bunu çok önerdiler şimdi de siz tam tersini söylüyorsunuz :D peki Aerocool Cylon 500W 80+ nasıldır.
Hocam merak ettim, ışıklı RAM alacak mısınız? Eğer cevabınız evetse uyumlu olması açısından alabilirsiniz, bir sorun olursa da gönerirsiniz. Ama 12V kanalından verdiği değerlere bakılırsa MWE ve Eco'ya kıyasla 100W daha az. Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?

Arkadaşım dediğin modeli kullanıyor ve herhangi bir sorun yaşamadı. Yalnız arkadaş çok düşük güç tüketimli parçalar kullandığı için şu an PSU çok zorlanmıyor. O yüzden yüke girince bir sorun oluyorsa bilemem.

Benimkiler de öyle aslında hocam R5 1600 olacak ekran kartı zaten 75 W mı ne GTX 1650 Super tek RAM zaten.

Hocam yapmayın Allah aşkına ya ben Aerocool Cylon 500W 80+ alacaktım 2 kişi bana bunu çok önerdiler şimdi de siz tam tersini söylüyorsunuz :D peki Aerocool Cylon 500W 80+ nasıldır.
Aerocool 500 +80 modelini kullanıyorum. Sistemim 1660 süper - i5 9600kf . İki bileşeni de oc li bir şekilde kullanıyorum. işlemci 5.0ghz. Ekran kartı +175 çekirdek , +1000 memory oc seviyesinde. Bugüne kadar ne sesli çalışma , nede siyah ekran power yetersizliği..

Geri
Yukarı