Aerocool Cylon kasa ve 500W PSU nasıldır?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi bu ikili alınır mı? Şu an da Aerocool kasa ve PSU kullanıyorum asla bir sıkıntı çıkarmadılar ama kasanın dışı bayağı eski ve PSU'nun yetmediğini düşündüğüm için 400W'tan 500W'a geçmeyi düşünüyorum resmini ve linklerini bıraktığım ürünler sizce alınır mı?
Hepsiburada'dan sadece kasayı satın alacağım PSU'yu N11'den alacağım Photoshop'la resimleri birleştirmeye üşendiğim için ikisini de aynı sitede sepete ekledim.
Ve büyük ihtimal kasaya 2 adet HDD takacağım sizce 500W yeter mi?
Sistemim:
i5 6500.
RX 570 4 GB.
ASUS H110M-C anakart.
8 GB RAM.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    19,3 KB · Görüntüleme: 30
Kaliteli markalar.
Ben PSU'ya genellikle "High Power" öneriyorum.

Hocam tam da konuya ekleme yapacaktım High Power'ın bir modelini buldum sizce bu alınır mı?

Başlıkta da yazdığım gibi bu ikili alınır mı? Şu an da Aerocool kasa ve PSU kullanıyorum asla bir sıkıntı çıkarmadılar ama kasanın dışı bayağı eski ve PSU'nun yetmediğini düşündüğüm için 400W'tan 500W'a geçmeyi düşünüyorum resmini ve linklerini bıraktığım ürünler sizce alınır mı?
Hepsiburada'dan sadece kasayı satın alacağım PSU'yu N11'den alacağım Photoshop'la resimleri birleştirmeye üşendiğim için ikisini de aynı sitede sepete ekledim.
Ve büyük ihtimal kasaya 2 adet HDD takacağım sizce 500W yeter mi?
Sistemim:
i5 6500.
RX 570 4 GB.
ASUS H110M-C anakart.
8 GB RAM.

Geçen sene arkadaşa Cylon Mini kasayı ve aynı PSU modelini kit halinde 480TL fiyata almıştık. PSU iyi denebilir ama kasa bence iyi değil. Hava akışı kötü ve sistem çok ısınıyor. GTX 750Ti bile kasa yüzünden 75-80 dereceleri görüyor.

Geri
Yukarı