Aerocool GT Black Edition 500 Watt Kasa Alınır mı?

Doğrudur fakat genel olarak bir çok kişinin tavsiye ettiği sorunsuz bir kasa olduğu kanısına vardım. Fanlarının yetersiz olduğu hakkında pek yorum görmedim açıkçası.

Hayırlı olsun. Kasa elinize ulaştığında unutmazsanız beni de etiketlerseniz sevinirim. Merak ettiğim kasalardan biri. Belki fikrimi tekrar değiştirebilir.

Kasayı bugün aldım. Hafif şık bir kasa içindeki PSU da 408 Watt beklerken, 12V kanalından 456Watt verebilen bir PSU geldi. Kasa hakkinda sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Hayırlı olsun. Nereden ve kaç tl'den aldınız ? Genel olarak kalitesi hakkında fikir verbeilir misiniz ?
Webdenal sitesinden 177TL civarı bir fiyata aldım. Kasa mat ,hafif siyah çelik. Her hangi bir eksiği fazlası yok ne yazıyorsa o özellikleri bakımından. Sadece biraz fazla açıklık var kasada, tozlanmaya müsait bir yapıda. PSU hakkında henüz bişey diyemem yaklaşık 1 ay var sistemi tam olarak toplamama.

1 seneye yakındır bu kasayı kullanıyorum gayet menmunum kesinlikle öneriyorum

Webdenal sitesinden 177TL civarı bir fiyata aldım. Kasa mat ,hafif siyah çelik. Her hangi bir eksiği fazlası yok ne yazıyorsa o özellikleri bakımından. Sadece biraz fazla açıklık var kasada, tozlanmaya müsait bir yapıda. PSU hakkında henüz bişey diyemem yaklaşık 1 ay var sistemi tam olarak toplamama.

Bu kasayı bende satın aldım usb ön portu çıkık geldi kendin mi montajlıyorsun onu yoksa kırıkmı gelmiş bana? Seninki nasıldı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı