Aerocool KCAS 600W vs Corsair VS650

Ensar Karakaya

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul Beylikdüzü
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar.

Benim sorum sistemimde en doğru, güvenilir ve sıkıntısız PSU'yu seçmek.
Ama bu iki PSU arasında kaldım;

Aerocool KCAS 600W

Corsair VS650

İki ürünlede ilgili güzel yorumlar var fakat corsair için ses kimi zaman yapmakta gibi yorumlar beni şüpheye düşürdü.
Normalde KCAS 600 alacak iken (220 TL), kasa ve VS650 alınca PSU 170 TL'ye geliyor.
Arada kaldığım konu budur.
Ben bu ürünleri kullanmadığım için herhangi bir tecrübem yok fakat sizin yorumlarınız ve tavsiyeleriniz doğrultusunda PSU seçimimi yapacağım.
Herkese iyi forumlar.

Herkese merhaba arkadaşlar.

Benim sorum sistemimde en doğru, güvenilir ve sıkıntısız PSU'yu seçmek.
Ama bu iki PSU arasında kaldım;

Aerocool KCAS 600W

Corsair VS650

İki ürünlede ilgili güzel yorumlar var fakat corsair için ses kimi zaman yapmakta gibi yorumlar beni şüpheye düşürdü.
Normalde KCAS 600 alacak iken (220 TL), kasa ve VS650 alınca PSU 170 TL'ye geliyor.
Arada kaldığım konu budur.
Ben bu ürünleri kullanmadığım için herhangi bir tecrübem yok fakat sizin yorumlarınız ve tavsiyeleriniz doğrultusunda PSU seçimimi yapacağım.
Herkese iyi forumlar.
Aerocool Kcas 600w daha güvenli.

Aerocool KCAS 600W kalitelidir. Eğer kasa 200R ise çok bi gerek yok 500TL vermeye. Bi Dark N10 üzerine Aerocool KCAS 600W işinizi hayli hayli görür. Derseniz 600W yetmez sistemime zaten 100TL farkla Aerocool KCAS 750W var.

Seasonic 620W var az bir farka. En güvenilir firmalardan biridir. Ben de KCAS ve Seasonic arasında kalmıştım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı