Aerocool One Frost kasa incelemesi

Kasanın bence en güzel yönü üstüne 240mm radyatör yuvası yapmışlar. Anakarta değmiyor radyatör gizli gibi bir şey. Önden 3 fan içeri, 1 egzoz dışarı ve 2 radyatörden yıkarı süper havalanıyor kasa. Ama fanlar bence sesli şahsen ben 5 Volt çeviriciye bağlayınca sessizleşti. Oyun oynarken anahtarı ile 12 wolt yapıyorum.

MOLEX ile 1000 RPM sabit değer alıyorum maksimum olmasına rağmen 1000 bence az bir değer ses çıkarması için. Ama tabi tercih meselesi sizinki de mantıklı. Ben üşendim MOLEX bağladım.

Molex ile 1000 RPM sabit değer alıyorum maksimum olmasına rağmen 1000 bence az bir değer ses çıkarması için. Ama tabii tercih meselesi sizinki de mantıklı. Ben üşendim Molex bağladım. .

İnşallah ileride nasip olursa komple 4 pin PWM fanlar ile değiştireceğim. Ses bende takıntı biraz.

İnşallah ileride nasip olursa komple 4 pin PWM fanlar ile değiştireceğim. Ses bende takıntı biraz.
İnşallah hocam. Ben müzikle birlikte oyun oynadığım için bana pek batmıyor.
GÜNCELLEME: Kasayı alacak arkadaşlar iç kısımdaki 360MM toz filtresini ön panele koysun. Çok daha iyi sıcaklık sonuçları alıyorsunuz.

Son düzenleme:
Gaming X Trio'yu o kasaya sığdırdık Kart filtreye dayanıyordu ve sığmıyordu, filtrenin kartın değdiği küçük bir kısmını kestik sorun halloldu bilginize. Filtre dışarıda olsa kart sığacakmış.

Ben filtreyi dışarıya koydum. O zaman o da sığar.

Toz filtresı ön tarafa koyunca emanat gibi kalıyor guvenılır gelmedı demir yok olmadıgı için mıklantıs tutmuyor ve kasanız çok yanlış yerde kapalı olduğu için diyorum açık olmalı ekstra PC ısınır hala aynı şekil ise ve SSD yeri alttada mevcut PSU yanında RGB modelleride mevcut.

2 yıllık konuyu hortlattığın iyi oldu. Kullanıyormuşum, değil mi? Bu sistemi sattım bile çoktan.

Buradan devam etmek istedim orada konu kirliliği yapmak istemedim ve tahmin ettiğim gibi yanlış kullanmışsın.
"Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına."
-Mevlana

Kolay gelsin dostum. Daha fazla sana laf anlatmakla uğraşamayacağım. Sıcaklıkla alakalı hiçbir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum, hatta çoğu 4000D AirFlow veya P400A kullanıcısından daha serin bir sistemim vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…