Aerocool Cylon Kasa İncelemesi

Kasayla ilgili bayağı bir soru mevcut forumda. Ben genel olarak görüşlerimi belirteyim. Öncelikle kasayı RGB görünümünü çok beğendiğim için aldım. Kasa gerçekten güzel görünüyor fakat bu almak için yeterli bir sebep mi? Tabi hayır. Genel olarak artılarını ve eksilerini söyleyeyim;
+Şık ve minimal tasarım
+6 adet fan ve sıvı soğutma desteği
+Hava filtresinin manyetik olması dolayısıyla pratik temizlik
-o akrilik paneli var ya... O kadar lanet bir malzeme ki mikrofiber bezle bile çiziliyor. Abartmıyorum tırnağınızla en ufak hareketle çizebilirsiniz
-Kablolama bölümü rezalet. Kapağı kapatmak için cebelleşmeniz olası. Çok dar bir alanı var maalesef.
-Hava sirkülasyonu kötü diyenler var. Kötü değil ama harika da değil. İş görür diyelim.
-Malzeme kalitesi de pek iyi sayılmaz
F/P bir kasa sayılır mı? Bu bile meçhul. Daha iyilerine yönelebilirsiniz dostlarım. Görünüme çok önem veriyorsanız alınır.
Buyrun kasanın görüntüsü;

20200401_131628.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartta bellek yok mu?
Dostum üniversite öğrencisiyim. 2 yıldır diziyorum sistemi .d RAM'i yeni sipariş verdim daha hala kargoya verilecek bekliyorum sabırsızlıkla. Geldiği zaman da bi monitör kalıyor o da artık yaz sonunda anca alınır.
Bende yarım saattir bellek arıyor gözüm yok vallahi.
Keşke RGB'ye düşüp almasaydın be kankam kasanın tipinden çok hava sirkülasyonuna bakmak lazım aslında.
20190329_021413.jpg

Genel olarak RGB diziyorum o yüzden cahildim RGB'nin rengine kandım diyelim .d

Dostum üniversite öğrencisiyim. 2 yıldır diziyorum sistemi .d RAM'i yeni sipariş verdim daha hala kargoya verilecek bekliyorum sabırsızlıkla. Geldiği zaman da bi monitör kalıyor o da artık yaz sonunda anca alınır.

Eki Görüntüle 529710
Genel olarak RGB diziyorum o yüzden cahildim RGB'nin rengine kandım diyelim .d
Kasanın RGB'si fotoğrafta benim gözümü yordu. Çok mu parlıyor ne.

Neden hocam? Yatırın masaya konuyu merak ettik :)
Kardeşim ilk soğutmasından memnun değildim. Özellikle kule tipi soğutucum vardı ve onun yüzünden üst taraftaki fan yuvasına fan takamıyordum. Kablolama rezaletti. Kapağı kapatmak için 1-1.5 saat uğraştığımı biliyorum ve sonucunda kapatamamıştım. Malzeme kalitesi pek sarmadı arkadaşın dediği gibi madeni para düştü lekesi kaldı gibi bir şey o yüzden memnun değildim.

Geri
Yukarı