Aerocool P7-L240 vs Deep Cool Gammaxx RGB

Demişsiniz bir konuda hocam Deep Cool kötü bir marka mı yani? Siz Deep Cool önermiştiniz ama?

Bahsettiğim modeline baktın mı? Marka belirttim diye her ürünü kötü olduğu sonucunu çıkarma yazdığımı iyi oku. Hem ben orada sade Deep Cool için yorum yapmamışım ki Cooler Master içinde yazmışım. O gün ne dediysem söylediklerim bugünde aynen geçerlidir.

Son düzenleme:
Deep Cool kötü bir marka değil. Hatta yurtdışında çok popüler. Gayet iyi soğutucular üretiyorlar, aklınız kalmasın. Kaç liradan almıştınız siz?
484 TL'ye satın aldım.
Bahsettiğim modeline baktın mı? Marka belirttim diye her ürünü kötü olduğu sonucunu çıkarma yazdığımı iyi oku. Hem ben orada sade Deep Cool için yorum yapmamışım ki Cooler Master içinde yazmışım. O gün ne dediysem söylediklerim bugünde aynen geçerlidir.
Deep Cool Gammaxx L240'ın hortumu da hemen hemen bahsettiğiniz model gibi.

Aralarındaki hortum farkını göremiyorsan yapacağım bir şey yok. Şartlanmışsın bir kere ne desem fayda etmeyecek. En iyisi sen siparişi aldığın gibi hiç kullanmadan iade et yerine Aerocool P7 al. Bu da konuya son mesajım olsun.

Bu önermediğim düz modeli

Bu sipariş ettiğin sleeve örgülü modeli

Aralarındaki hortum farkını göremiyorsan yapacağım bir şey yok. Şartlanmışsın bir kere ne desem fayda etmeyecek. En iyisi sen siparişi aldığın gibi hiç kullanmadan iade et yerine Aerocool P7 al. Bu da konuya son mesajım olsun.

Bu önermediğim düz modeli

Bu sipariş ettiğin sleeve örgülü modeli

Hayatında da bu kadar agresif bir insan mısın gerçekten?

Bilgim yok ki soruyorum, kabloların her ikisi de ince duruyor.
Agresif tavırlara gerek var mı bu konuda?

Bilmemek ayıp değil, sormamak ayıp diye bir Atasözü vardır bilir misin?

Bunların bir üst seviyesi ML240R ve Deep Cool Castle 240'dır. Birisi daha bilindik marka olduğundan fiyatı haliyle diğerinden pahalı oluyor yoksa ikisi de benim gözümde aynı seviyededir.

cooler master ml240l ile gammax 240 arasında kaldım. gammax l240 önermiyor musunuz? aradaki 100₺ farka cm değer mi?

Pardon, aida64 değil hwinfo olacak sensör programı. :)

Sonucun çok iyi.
2700x - Vega 56 full oc 4400 alabiliyorum ben. Vega 56 rtx 2060 a yakın diyebilirim.
Hocam sıvı soğutma geldi fakat anakartın arkasına takılan parça uymuyor benim anakartıma, onun yerine fotoğraftakini kullansam sıkıntı olur mu?

Stok fanla kullandığım plakam.

Soğutucu braketi ters çevirip takmayı dene.
Denedim öyle de olmadı hocam AM4 desteği yok sanırım o parçada. Kitapçıkta AM4 göremedim bu parçada AM4 desteği varmış o da soğutucu bloğa denk gelicek sanırım.

Ayriyeten fanları bağlarken yanlış bağladım pompanın bir yerini deldim çalışır değil mi?
Edit: Pompa yazmışım peteğin bir yeri delindi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı