Aerocool Quartz Pro RGB LED Yanmıyor

Broken

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 3-4 ay önce Aerocool Quartz Pro RGB satın aldım. Bilgisayarı ilk açtığımda öndeki RGB fanlar sorunsuz çalışıyordu. Her renkte görebiliyordum fanları fakat bir süre sonra fark ettim ki fanlar hiç yanmıyor. Her neyse işte ondan sonra yazılımında birkaç ayar yaptım. RGB moda alıyorum kırmızı yanıp sönüyor. Bunu bir türlü değiştiremedim. Tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın:)

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçi 1 ay olmuş nerdeyse ama kabloları kontrol ettin mi anakartında rgb desteği var mı varsa anakart üzerinden mi ledleri yönetiyorsun yoksa kasa üzerindeki kontrolcü ile mi? Hangisini kullanıyorsan diğeriyle dene tabi anakartında led girişi varsa. Eğer ki varsa ve de ikisinde de sadece kırmızı yanıyorsa mavi ve yeşil ledlerde sıkıntı vardır. Ama genelde kontrolcülerde sıkıntı oluyor bilesin. Ben benim kasayı Vatandan almıştım fanın tekinde mavi led iptal olmuştu sadece fanı götürdüm Vatana yaptılar

Bu kasayı alsammı diye düşünüyordum bir kullanıcı olarak tavsiye eder misin? 360 mm sıvı soğutmayı iç panele koymak güzel fikir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı