Aerocool VS-9 Ön panel ızgarasını Kırmızıya Boyadım

Sağ alttaki kare şeklindeki simgeler düz değil. Mant tam olarak kapatır mı acaba :D
Ufacık bir boya bile kaçsa karizması bozulur. Tiner ile falan çıkartmak uğraştırır. Ama yapacağım. Koydum kafaya.

Ömer, sen sprey boyayı normal nalburdan mı aldın ?

Taktiği bilmiyorum, bilsem kolay. Bantlasam ve jilet ile etrafını mı kessem ?

- - - Güncellendi - - -

Üstünü de yapsam mı ?

images

KArdeşim sembollerini maskeleme bandıyla kapattım ben yapıştırıp kenarlarına doğru iteledim çok başarılı oldu bu yöntem. Jiletlemene gerek yok çok zayıf bir materyel olduğu için araları bile doldurabiliyor. İyice itelersen çok iyi olur. Mesela Aerocool yazısını pek beceremedim ama PGS V sembolünü çok iyi kapattım baya temiz oldu. Beyaz kağıt bant var bu işler için elbet vardır evinizde. Oraları güzelce elinle koparıp koparık ayarlayarak bantla. Boyayıda dışarda bi yerde yap gazete ser iyice geniş olacak şekilde. 25-30 CM mesafeden hızlıca geçmeden tam kararında yedirerek geç, biraz bekle hafif kurusun sonra ilk yaptığının tersi yönde yap. Mesela ilk katı sağdan sola attıysan, ikinciyi yukardan aşağıya geçe geçe at. Teşşekkürler bu arada olumlu yorumlar için. ^^ Stencil dediğimiz kalıplar var onlardan yapıp sembolde çıkaracağım kasa kapağına. ^^ Gerçi boyam bitti. :D Açık mavi yaparım onuda heralde. RoG amblemi bulabilirsem. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyadım kardeşim :D Boya sonrası delikler kapanmış, sonradan iğne ile dele dele yaptım :DDD Pek belli olmuyor gerçi.
Yeni bir konuda paylaşacağım bende.

Bazı amblemleri ince ince çalışarak jiletle kapattım, bazılarını ise direk bantladım ve kare şeklinde kaldı. Bence iyi oldu eskisine göre.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı