Aerocool VX Plus 500W alınır mı?

RinDoChi

Hectopat
Makaleler
2
Şu an Teknobiyotik'te 220 TL ve benim bütcem de maksimum 230-240 TL arası. 2. el tavsiye edilmiyor diye tercih etmedim. Bu PSU alınır mı? Patladığını falan duymuştum 5-6 sene kullanmayı düşünüyorum. HD 5830 (175W) ve herhangi bir 65W ve üzeri güç çeken bir işlemci ile kullanacağım. Ayrıyeten semtte birçok insan abdestsiz geziyor buraya her an yıldırım düşebilir ya da ahmak bir kepceci tekrar kepcesi ile elektrik tellerini kopartabilir. Bu gibi bir durum için 2. el FSP saga 2 500W PSU buldum 140 TL'ye o da alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata güzel duruyor. Alternatif olarak şu ürünü bırakabilirim. Tayvan malı kapasitör kullanıyor, pek tavsiyem değil ama bu bütçede Japon kapasitör de yok sanırım. 12v tek kanal çıkışları Aerocool PSU ile yakın. Bunun avantajı 80+ Bronze sertifikası olması. Kağıt üstünde iyi duruyor. Aerocool'un güç kaynağı da iyi ama bu fiyata.

Şu an Teknobiyotik'te 220 TL ve benim bütcem de maksimum 230-240 TL arası. 2. el tavsiye edilmiyor diye tercih etmedim. Bu PSU alınır mı? Patladığını falan duymuştum 5-6 sene kullanmayı düşünüyorum. HD 5830 (175W) ve herhangi bir 65W ve üzeri güç çeken bir işlemci ile kullanacağım. Ayrıyeten semtte birçok insan abdestsiz geziyor buraya her an yıldırım düşebilir ya da ahmak bir kepceci tekrar kepcesi ile elektrik tellerini kopartabilir. Bu gibi bir durum için 2. el FSP saga 2 500W PSU buldum 140 TL'ye o da alınır mı?
İkinci el PSU alma 2-3 ay sonra elinde kalır üzülürsün:) VX 500W bende kullanıyorum kaliteli bir psudur içinde kullanılan malzemeye kadar inceledim.

Geri
Yukarı