Aerocool xpredator x1 oyuncu kasası hakkındaki düşünceleriniz ve anakart uyumu

camouflage5

Hectopat
Arkadaşlar istediğim oyuncu kasası bu. Aerocool Xpredator X1 USB 3.0 Siyah Oyuncu Kasa - Gold.com.tr
Kasa seçerken benim için önemli olan görsellik ve genişlik. Aerocool'da bu konuda iyi iş çıkarıyor bence. O yüzden bu kasayı seçtim. Sizce bu kasa nasıl? Ve bu anakart içine rahat sığar mı? VATAN COMPUTER - GIGABYTE - 990FXA-UD5 AM3+ AMD 990FX/SB950 DDR3 2000MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart
Aslında asus crosshair anakarta karar vermiştim. Ama sonradan bu anakarta karar kıldım.

Corsair 300r yada 400r tavsiye ederim. Cooler Master`da bakabilirsiniz. Kaliteli kasalar daha verimli bir soğutma işlemi yapmaktadır.

Corsair kasalar kaliteli kabul ediyorum ama görselllik yönünden sıfır açıkçası. Ayrıca linkini attığım kasanında soğutması gayet iyi gibi. Üsttende hava kanalları var.

Aerocool'un özellike Mechatron , Xperedator, Devil gibi oyuncu serileri seni yarıyolda bırakmaz. Ayrıca gayet kalitelidir. Ben hala Xpredator White istiyorum ama daha nasip değilmiş :D Bu arada kasa tasarımı da gayet iyi..

arkadaşlar ben oyuncu bilgisayarı satın alıcam ama sadece kasa olarak bakıyorum ve bulduğum bir kaç seçenek var; işlemci çalışma frekansı: turbo 3.46 ghz önbellek 8 mb soket tipi: lga 1156 bellek türü ddr 3 ana kart: rem kapasitesi 16 gb ddr 3 ram: 8 gb frkh 1600 mhz voltaj 1.2v ekran kartı kapasite 4 gb çip markası: nıvdıa geforce çekirdek hızı 700 mhz bit değeri 128 hartdisk 500 gb toshiba 7200 rpm sata3 3.5

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı