Aerox 3 farenin içine su döküldü

EfeStrafe

Decapat
Daha fazla  
Yeni almış olduğum SteelSeries Aerox 3 wirlees 22 faremin içine su döküldü. 1 saattir kullanıyorum ve bir sıkıntı yok ama sonradan oksitlenme olabilir mi diye aklıma takıldı. İp54 sertifikası var

Son düzenleme:
Tabi benim verdiğim örnek telefon onu da göz önünde bulundurun mouse a zararı olmayabilir.

Pirinç suyu çeker, eğer tatlı suya düştüyse oksitlenme daha az ve yavaş olur. Yani içeriye fazla işlememiş suyu çekip kurtarmak mümkün ama pirincin telefonu tamamen kurtarması yanlış bilgi. Özetle makaledeki teknik servis doğru söylüyor esas olay oksitlenme, pirinç sadece nemi çeker, pası yani oksitlenmeyi kurtaramaz.

Ali Güngör yazmış.

Pirince yatır ve sökülen parçaları söküp temizle yeterli olacaktır. Ben şahsen Oled ekranı bulunan Rival 710'a çay döktüğümde bile hiçbir şey olmamıştı. Aerox 3 de bu konuda sağlam diye biliyorum.

Pirinç işe yarıyor. Ben Rival 710 mouseyi öyle yapıp kupkuru halde geri aldım ve kullandım. 3-4 sene olmuştur hala sapasağlam mouse bir kenarda duruyor öyle.
Knk çok fazla su dökülmesi ve şu geçirmez yani pirince yatirmadim da bisey olurmu 2 3 damla filn dokuldu ama kartına geldi sanırım emin değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı