AFAD'dan Gelen Yardım Mesajı

Afad sivil toplum örgütü değil mi? Bu tarz örgütler yardım için para isteyebilir. Almanya'da Stk'lar IBAN vererek yardım talep ediyor şu anda. Ha hükümetin direkt olarak yardım parası istediği tek ülke sanırım bizim. O konuda her türlü lafı ederim.

Edemezsiniz silivri soğuktur.

AFAD sivil toplum örgütü değil mi? Bu tarz örgütler yardım için para isteyebilir. Almanya'da STK'lar IBAN vererek yardım talep ediyor şu anda. Ha hükümetin direkt olarak yardım parası istediği tek ülke sanırım bizim. O konuda her türlü lafı ederim.
Yok hocam İçişler bakanlığına bağlı bir kurum yani özel değil.

Geldiği gibi sildim cepte kuruş yok utanmadan hala para istiyorlar şaka gibi koskaca devlet bir şey yapamıyor bizmi verelim onun parasını bizim vergilerle suriyelilere ev araba falan alıyorlar herhalde.

Her gün sigara alırım, neredeyse tamamı vergi. Bir paketin fiyatı başladığım zamandan beri ortalama 13 TL desek, 10 TL'si vergi olsa 25.550 TL sadece içtiğim sigardan vergi alınmış. Benden hayır beklemesinler. Normalde de bu vergiyi sigara içenler kanser vb. durumlara daha kolay yakalandığı için sağlık hizmetine yatırım yapma amaçlı alınır.

Geri
Yukarı