Afganistan'da Xbox 360 oynayan Amerikan Özel Kuvvetçileri

Arkadaşlar Amerikalı'ya benzemediklerini söyleyenler olmuş. Afganistan gibi Müslüman ülkelerde sakala çok önem verilir, topluma benzeyip sırıtmamak önemlidir. Neyin ne olacağı belli olmaz sakal uzatmalarının birçok nedeni olabilir. Sakalı daha çıkmamış erkeklere bacha bazi denen bir gelenekle tecavüz edilen bir ülkeyi konuşuyoruz.

Bağımsız anti terörizm güçleri derken ypg den mi bahsediyorsunuz :D Irak'a da sözde nükleer silahlar var diye girdiler hiç bir şey de çıkmadı.
Vardır yoktur gidip de asker fotoğraflarına sivil öldürüyorlar demek saçma, bahsettiğim güçler bölgedeki yerel halk, YPG falan değil. JSOCArchivedan bakabilirsin

Arkadaşlar Amerikalı'ya benzemediklerini söyleyenler olmuş. Afganistan gibi Müslüman ülkelerde sakala çok önem verilir, topluma benzeyip sırıtmamak önemlidir. Neyin ne olacağı belli olmaz sakal uzatmalarının birçok nedeni olabilir. Sakalı daha çıkmamış erkeklere bacha bazi denen bir gelenekle tecavüz edilen bir ülkeyi konuşuyoruz.
Kesinlikle, sakalı çıkmayan operatörleri kadın kılığına sokuyorlar. (Bkz: Chris Van Sant)
Aynı sebepten ötürü undercover siyahi operatör de bulunmaz

Kesinlikle, sakalı çıkmayan operatörleri kadın kılığına sokuyorlar. (bkz: Chris van sant)
Aynı sebepten ötürü Undercover siyahi operatör de bulunmaz.
Yok artık! Bu bir de Irak'ta olmuş, sınır komşumuz din kardeşimiz dediğimiz ülkenin bizden ne kadar uzak mantaliteye sahip olduğunu görmek tüyler ürpertici. Arkadaşlar bunlar bir kaşık suda boğar bizi, zaten tarihte de yapmışlar hala yapıyorlar. Türkçülüğün milliyetçiliğin değerini buradan anlamak lazım, Atatürk'ün bizi nerelerden çıkartıp nereye getirdiğini görüyoruz...

Şu lafların ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu tartışılır ancak IŞİD gibi bir örgütün yok olma eşiğine gelmesini ve orada bağımsız anti terörirzm güçlerinin oluşmasını Amerika'ya borçluyuz (Bkz: Kuzey Irak CAG operasyonları, CENTCOM)
Hocam Afganistan'da Türk askerlerinden Türk bayrakmı armaları para karşılığı almak isteyenler de Amerikalı askerlerdi. Sebebini düşünmeni öneririm.

Büyük ihtimalle.

Ben Arap değiller demedim. Kollarındaki ve göğüslerindeki patchlere bakarsan özel kuvvetler olduğunu anlayabilirsin.

Amerikan muhtemelen hocam. Üniformadan anlaşılıyor Amerika üniforması ama giyenler cidden hiç benzemiyor :D

Bunlar Amerikalı'ya benzemiyor ama🤣

Ne Amerikalı'sı hocam Arap bunlar.

Taliban askerlerinin son model zırhlı araç ve kıyafete sahip olduğunu sadece benmi biliyorum la?

Taliban askerlerinin son model zırhlı araç ve kıyafete sahip olduğunu sadece benmi biliyorum la?
Evet hocam son model hepsi

1713048742493.png

Geri
Yukarı