Afox 1050 Ti iyi mi?

Selamlar, ben bir ekran kartı satın aldım. Görseldekiyle aynı sıkıntısızı geldi ama hala ekran kartını takmadım kasama. Bu ekran kartı nasıl, iyi mi? Fiyatı çok ucuz. Mesela cidden GTX 1050 Ti özelliklerini görür mü veya GTA 5'i hangi ayarlarda oynatır, yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran kartının sitesi: Afox NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Dual AF1050TI-4096D5H5 4 GB 128 Bit GDDR5 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Hocam çok boş konuşmuşlar RX 570 al demişler sanki o fiyata var da neyse Afox alırsan diğerleri kadar iyi bir performans alamazsın. YouTube'dan testlerine mutlaka bak.
Bunun yerine RX 570 öneririm.

Sanki geliyor da o paraya.
Değil. O fiyata hatta daha ucuza tertemiz garantili RX 570 4 GB, GTX 1650 alınırdı ikinci elde. Sağlam itelemişler geçmiş olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2. elde mining tehlikesi çok yüksek bu dönemlerde riske girilmez.

Hocam çok boş konuşmuşlar RX 570 al demişler sanki o fiyata var da neyse Afox alırsan diğerleri kadar iyi bir performans alamazsın. YouTube'dan testlerine mutlaka bak.

Tek benim gibi düşünen sizsiniz sağ olun :)) hem ben 1000 TL'ye aldım ve sadece Afox markasının nasıl olduğunu söyledim.

Pazarlıkla, temiz bir RX 570 1200-1300 gibi bir fiyata bulunabilir.
Duyar kasmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı