Afox GeForce GTX 1660 Ti alınır mı?

Bütçe
7000
Nvidia fanboyluguna gerek yok. Afoxda neymiş arkadaş, rx6650 varken? Güncel ve güvenilir marka varken miladini doldurmuş ve ilk defa duyduğum bir markadan ürün mü alacaksınız? Bu durumda Nvidia'nin avantaji nedir ki amd istemiyor musunuz? Birdaha gözden geçirin. Afox marka bı kart almanın manası yoktur.

Nvidia fanboyluguna gerek yok. Afoxda neymiş arkadaş, rx6650 varken? Güncel ve güvenilir marka varken miladini doldurmuş ve ilk defa duyduğum bir markadan ürün mü alacaksınız? Bu durumda Nvidia'nin avantaji nedir ki amd istemiyor musunuz? Birdaha gözden geçirin. Afox marka bı kart almanın manası yoktur.
AFOX'un AMD ekran kartları da var ? xD :D

Turbox'unda var hocam. Alın isterseniz? C4 olarak güzel gider.
1660 Super aldım mutluyum kardeş. Sistemim maksimum bunu destekliyormuş.

AMD ekran kartı almam ben. Fanboyluk diyen var, linçlemeye kalkan var. Almıyorum, aldırtmıyorum, kıyacaksın paraya alacaksın nVIDIA, kafan rahat olacak. 24 yaşımdayım, şahsıma bir tane AMD ekran kartı almadım. Alanlar çok denk geldi keza hayatımda keza burada görüyorum. Hep bir sorun sıkıntı özellikle driver ve WattMan hataları. Ne gerek var ki sorunsuz nVIDIA kullanmak varken?

Şunu yazarken bile fanboy olmuşum. Evet kardeşim sizin sivri zekanıza göre fanboyum evet. Sana ne? Kime ne? Herkesin kendi tercihi.

AMD ekran kartı almam ben. Fanboyluk diyen var, linçlemeye kalkan var. Almıyorum, aldırtmıyorum, kıyacaksın paraya alacaksın nVIDIA, kafan rahat olacak. 24 yaşımdayım, şahsıma bir tane AMD ekran kartı almadım. Alanlar çok denk geldi keza hayatımda keza burada görüyorum. Hep bir sorun sıkıntı özellikle driver ve WattMan hataları. Ne gerek var ki sorunsuz nVIDIA kullanmak varken?
Evet hata belli oldu "hiç amd ekran kartı almadım" önyargı ile konuşuyorsun. Birşey bilmediğin belli, yanlış bilgilerini başka insanlara geçirmeye çalışma.

Öncelikle merhaba. Şu anda i5 9400F model bir işlemci kullanıyorum fakat ekran kartım GT1030. Ekran kartından şu anda memnun değilim ve değiştirmek istiyorum. İnternette Afox GeForce GTX1660 Ti isimli bir ekran kartı buldum. Şahsen Afox markasını ilk defa duyuyorum ve kalitesini bilmiyorum ancak fiyatı gayet uygun. Afox markası hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce alınır mı?
Ürün linki:

Afox alma. En ucuz model, MSI Ventus. Onu alabilirsin.

1660 Super aldım mutluyum kardeş. Sistemim maksimum bunu destekliyormuş.

Şunu yazarken bile fanboy olmuşum. Evet kardeşim sizin sivri zekanıza göre fanboyum evet. Sana ne? Kime ne? Herkesin kendi tercihi.
Umarım şakadır.

Evet hata belli oldu "hiç amd ekran kartı almadım" önyargı ile konuşuyorsun. Birşey bilmediğin belli, yanlış bilgilerini başka insanlara geçoemeye çalışma.
Senin gibileri kâle almadığım için sorun yok benim içim rahat. Bilgisayarcıda çalışıyorum, bir tane sorunsuz nVIDIA kartı gelmiyor. Ömrümü verdim ben bu bilgisayar işine.

Senin gibi bişey bildiğini zannedenler AMD kartları aldırıyor insanlara, sonra sizin yüzünüzden millet driverlarla, WattMan'lerle, mavi ekranlarla uğraşıyor.

Geri
Yukarı