Afox GeForce GTX 1660 Ti alınır mı?

Bütçe
7000
Senin gibileri kâle almadığım için sorun yok benim içim rahat. Bilgisayarcıda çalışıyorum, bir tane sorunsuz nVIDIA kartı gelmiyor. Ömrümü verdim ben bu bilgisayar işine.

Senin gibi bişey bildiğini zannedenler AMD kartları aldırıyor insanlara, sonra sizin yüzünüzden millet driverlarla, WattMan'lerle, mavi ekranlarla uğraşıyor.
Peki öyle olsun Prof. Dr. Nvidia fanboy.

Evet an itibariyle konuyu takipten çıktım. İsmini vermek istemediğim bir vatandaş bilgisayardan anladığı sanıyor ve hala taş devrinden kalmişcasina wattman hatalarını onergeliyor. Kaale almanızı mümkünen tavsiye etmiyorum. Pekde eline lehim almış olduğunu dusunmuyorum. Yoksa Nvidia fanboyu olmazdı değil mi :D

Senin gibileri kâle almadığım için sorun yok benim içim rahat. Bilgisayarcıda çalışıyorum, bir tane sorunsuz nVIDIA kartı gelmiyor. Ömrümü verdim ben bu bilgisayar işine.

Senin gibi bişey bildiğini zannedenler AMD kartları aldırıyor insanlara, sonra sizin yüzünüzden millet driverlarla, WattMan'lerle, mavi ekranlarla uğraşıyor.
Canım ya. Ömrünü vermiş. Ömrünü verdiğin kadar dikkatini de verseydin keşke. R7 dönemlerinden kalma bilginiz ile insanlara öneri sunmayın. 3090 ile de sorun yaşayan var o zaman Nvidia da almayalım? Ben zamanında 1050 ti da kullandım aşağı yukarı 1 buçuk 2 senedir de Amd kullanıyorum ve gayet memnunum. Wattman hataları yüzde 90 psu kaynaklı hatalardır. Onun dışında olan problemler Nvidia kartlarda da var zaten. Eski Amd kartlar problemliydi bunu inkar eden yok ama 6000 serisinden sonra herşey düzeltildi. Kötü olsaydı bu kartları Linus Tech Tips gibi büyük ve iyi kanallar önermezdi. Bir akıllı siz değilsiniz diğer deyişle.

Geri
Yukarı