Afox GTX 750 Ti görüntü vermiyor

VolkanBLR

Femtopat
Merhabalar,
Sistemim Quad 8400 işlemci,
ASUS P5G41T-M LX anakart,
Kingston KVR1333D3N9/4G 4 GB DDR3 1333 MHz PC bellek,
FSP FSP500-60AHBC 500W 80+ PFC aktif Power Supply.
Bu sisteme Afox GTX 750 Ti ekran kartı aldım fanlar dönüyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Nedeni ne olabilir? Yardım önerilerinizi acil bekliyorum.

2014'de çıkan GPU, 2020'de 0 üretiliyor olamaz.

Silginin olayı, plastik olduğundan dolayı, eski, oksitlenmiş bağlantı noktalarını temizlemesi. Eğer orada oksitlenme olduysa veri yollarına temas etmiyor, böylece sistem saçmalıyor. Görüntü vermiyor vs.

Zaten GPU'da bir sorun yoksa yada PCI'da bir sorun yoksa %90 silgi, temizleyecek.

Hadi sen temizleme, kartın fotoğrafını at ve PCI kısmının da fotoğrafını at da görelim oksitlenmiş mi oksitlenmemiş mi?

2014'de çıkan GPU, 2020'de 0 üretiliyor olamaz.

Silginin olayı, plastik olduğundan dolayı, eski, oksitlenmiş bağlantı noktalarını temizlemesi. Eğer orada oksitlenme olduysa veri yollarına temas etmiyor, böylece sistem saçmalıyor. Görüntü vermiyor vs.

Zaten GPU'da bir sorun yoksa yada PCI'da bir sorun yoksa %90 silgi, temizleyecek.

Hadi sen temizleme, kartın fotoğrafını at ve PCI kısmının da fotoğrafını at da görelim oksitlenmiş mi oksitlenmemiş mi?
Asus EAH5570 Silent - DI/1GD2 Ekran Kartı 1 GB 128 BİT ekran kartı takılıyken görüntü geliyor, PCI kısmında sıkıntı yok bence. Bunlar da Afox Gtx 750 Ti'nin fotoğrafları. (Ayrıca monitörde ilk açıldığı zaman *sinyal yok* ibaresi yer almaktadır.)

Dosya Ekleri

• 20200714_192010.jpg
    20200714_192010.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 30
Knk bende 2-3 hafta önce aldım aynı yerden aynı marka 750 Ti MaşAllah hiç sıkıntım yok sende neden oldu acaba ?
Parana yazık. Yanlış hatırlamıyorsam sana daha kaliteli öneriler vermiştik.

Aklıma geldi de, kartta güç girişi var mı? 6 pin ya da 4 pin gibi?

Kartta güç girişi mevcut değil. İade etmeyi düşünüyorum.
Kanka bende 2-3 hafta önce aldım aynı yerden aynı marka 750 Ti MaşAllah hiç sıkıntım yok sende neden oldu acaba?

Bilmiyorum ki ben de; o yüzden buradaki arkadaşlara danışıyorum ama şimdilik çözemedik, iade edeceğim.
Parana yazık. Yanlış hatırlamıyorsam sana daha kaliteli öneriler vermiştik.

Mevcut sistemime uygun ekran kartı önerilerine açığım.

Geri
Yukarı