After Efects ve Premiere hangisi öncelikli ?

pc-se7en

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhabalar,

Artık kodlama vb.. programlama öğrenmeye ara vererek eğlenceli ve yararlı birşeyler öğrenmek istiyorum. Tabi her zaman öğrenmek istediğim programlar arasında After Efects var. Sizce After Efects öğrenmeden önce Premiere öğrenmeme gerek var mı ? Veya katacağı fayda nedir ?

Premiere bence hiç gerek yok. Çünkü After Effects onun daha da üstünde. After Effects öğrenirken zaten Premiere yi öğrenmiş oluyosun bir nevi.

Anladım, ancak ikisinin kullanım alanları iş profesyonelliğe dökülünce farklı oluyor. Sanırım After Efects ile başlayacağım.

Arkadaşım yanlış anlamassan bilgimi senle paylaşmak isterim ben after effects cs5.5 cs6 cc kullandım şuan cc kullanıyorum eğer after effects zor gelir diyosan sony vegas pro 11 , 12 kullanabilirsin.

Merhabalar,

Artık kodlama vb.. programlama öğrenmeye ara vererek eğlenceli ve yararlı birşeyler öğrenmek istiyorum. Tabi her zaman öğrenmek istediğim programlar arasında After Efects var. Sizce After Efects öğrenmeden önce Premiere öğrenmeme gerek var mı ? Veya katacağı fayda nedir ?
Ne iş yaptığına bağlı olarak değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı