After Effect 20 GB Yer Kullanması

codhsyn

Decapat
After Effect'de video editi yaptığım sırada sabit diskimde temp/adobe klasörü içinde 20 GB civarı yer tutuyor. Programı kapatsam dahi 20 GB duruyor program her açılışında bu rakamın yükseldiğini gözlemledim. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam editi aldıktan sonra temp dosyalarını temizlemeyi denediniz mi? Ben dediğiniz durumun bir benzerini Nvidea'da yaşadım. Geçici kayıt yeri olarak temp klasörü seçili.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşiniz bittikçe o klasörü temizleyebilirsiniz. Önizleme için gerekli o dosyalar siz çalışırken.

Ayrıca 20 GB, video düzenleme işi ile uğraşanlar için hiçbir şey değil, niye sorun ettiniz ki?
Öneriniz için teşekkürler laptopum da ssd olduğundan yer azalmasına tahammül edemiyorum saygılar
Hocam editi aldıktan sonra temp dosyalarını temizlemeyi denediniz mi? Ben dediğiniz durumun bir benzerini Nvidea'da yaşadım. Geçici kayıt yeri olarak temp klasörü seçili.
Temizledim teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı