After Effect Düşük Boyutlu Render Almak

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar after effect üzerinden video yapıyorum fakat renderladığım ve kayıt ettiğim zaman 1.5 GB kadar bir dosya ortaya çıkıyor.

10 saniyelik videolar bunlar. Bunu nasıl düşürebilirim kalitesini bozmadan ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bakmıştım fakat onun ayarladığı yerdeki seçenek bende yok. Sanırım sürüm farkı yüzünden. 2015 kullanıyorum ben.
Adobe Media Encoder sayesinde H.264 codec paketinde MP4 türünde videolar alabilirsiniz. Boyut düşecektir.

Kalitesi de düşer mi ?

Movie maker ile de renderladım basitçe :) Tamamdır konu kilitlenebilir. 3 MB oldu :)

Buna bakmıştım fakat onun ayarladığı yerdeki seçenek bende yok. Sanırım sürüm farkı yüzünden. 2015 kullanıyorum ben.

Kalitesi de düşer mi ?

Movie maker ile de renderladım basitçe :) Tamamdır konu kilitlenebilir. 3 MB oldu :)
Herhangi bir kalite düşüşü söz konusu olmaz. Ayrıca render alırken zaman kazanırsınız. Bir AE ile bir de Movie Maker ile render almanız gerekir. Media Encoder ile tek seferde çözebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı