Çözüldü After Effects 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Benim bazı uygulamalarda 0xc000007b hatası veriyor. Sistemim kötü değil, Win 10 Pro işletim sistemi. Geçen gün After Effects indirdim. Tıkladım. Üzerine 0x000007b hatası veriyor ve bu hata birçok programda oluyor. Process Monitor indirdim, hataları buldum ama ne yapabileceğimi bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    156,2 KB · Görüntüleme: 35
  • current.PNG
    current.PNG
    163,9 KB · Görüntüleme: 29
Çözüm

O DLL sildim ama bana DLL hatası verdi uygulamayı başlatırken. Ben de DLL indirdim tekrar ve aynı hatayı aldım. 0x0000007b link bu, en son hali Process Monitor'den. EN YENİ.PML indir, download

Niye tekrar DLL indiriyorsunuz ki? Üstte sildirileni mi indirdiniz? Silin. Sonra denetim masasından C++ yazılımlarının ekran görüntüsünü paylaşın, sorun aynı dosyada görünüyor.

Güzel. İlk mesajda belirtilen dosyanın System32 ve SysWOW64'ten silindiğine emin olun. Sonra denetim masasından içinde C++ 2012, 2015 ve 2015-2019 geçenleri silin. Son olarak ilk mesajdakileri indirip kurun.

Güzel. İlk mesajda belirtilen dosyanın System32 ve SysWOW64'ten silindiğine emin olun. Sonra denetim masasından içinde c++ 2012, 2015 ve 2015-2019 geçenleri silin. Son olarak ilk mesajdakileri indirip kurun.

Son hali böyle, doğru silmişim değil mi? Eğer doğruysa ilk mesajdakileri yükleyeceğim. Bir de sorum olarak, ilk mesajdaki ilk linkte English download dediğimde orada 2 tane şey çıkıyor. 64X 86X olarak, hangilerini yükleyeyim?

Güzel. İlk mesajda belirtilen dosyanın System32 ve SysWOW64'ten silindiğine emin olun. Sonra denetim masasından içinde c++ 2012, 2015 ve 2015-2019 geçenleri silin. Son olarak ilk mesajdakileri indirip kurun.

Haberin olsun Turkish seçip indirdim, kurdum hepsini abi açıldı. Allah razı olsun abi. Açıldı ne kadar mutluyum, çok teşekkürler abi.

Dosya Ekleri

• son hali.PNG
    son hali.PNG
    50 KB · Görüntüleme: 41
Rica ederim, dönmekte biraz gecikmişim fakat doğru bir şekilde sorunu çözmüşsünüz. Hem x64 hem de x86 yazanları kurmalısınız bu arada.

Geri
Yukarı