Çözüldü After Effects dosya nasıl export edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheeEmre

Picopat
Daha fazla  
1690906854466.png

Hangisiyle çıkartmam lazım? Instagram'a atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam son çare bunu deneyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adobe After Effects'deki render ayarlarını keşke daha detaylı ve kolay yapsa.

Maalesef hocam Adobe'nin yanlış kararları insanları böyle uğraştırıyor. Umarım düzgün export almayı bulabilirsiniz.

Hocam son çare Media encoder indiriyorum.

Maalesef hocam Adobe'nin yanlış kararları insanları böyle uğraştırıyor. Umarım düzgün export almayı bulabilirsiniz.

Hocam Media endocerdan çözdüm sağ olun her şey için.
K-Lite Codec Pack Full Bunu indirip kurun, sorun ortadan kalkacaktır. H264 export seçeneği gelecektir.

Çok sağ ol hemen deniyorum.

K-Lite Codec Pack Full bunu indirip kurun, sorun ortadan kalkacaktır. H264 export seçeneği gelecektir.

Kral kurdum ama hala gelmedi yanlış mı kurdum acaba?

K-Lite Codec Pack Full Bunu indirip kurun, sorun ortadan kalkacaktır. H264 export seçeneği gelecektir.

Hala aynı.

Hocam Media encouder mı indireceğim şimdi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam orada da H264 yok. Yardımların için çok sağ ol. Zahmet ettin ama hiçbiri olmadı sağlık olsun.

Hocam orada da H264 yok yardımların için çok sağ ol zahmet ettin ama hiçbiri olmadı sağlık olsun

Geri
Yukarı