After Effects effekt verince video görüntüsü bozuluyor

ferhat dogan

Centipat
Daha fazla  
1714491520616.png

1714491526227.png

Merhaba After Effects'de videoya text ekleyip o textin ıcıne deepglow efektını atadıktan sonra resımde gordugunuz radiusu herhangıbı bır sayı yaptığımda 0 dısında herhangıbı sayı oldugunda yanında gordugunzu resımdekı gıbı gorsel ortaya cıkıyor bunu nasıl duzeltebılrıım program After Effects 2023.

Arkadaşlar sorunu bir tanesını cozdum carpı gıbı olanını fakat hala arka planı sıyah onu nasıl duzeltecegım?

Son düzenleme:
Arka plani siyah derken? Timeline'da videonun uzerine getirdigine emin misin? Bu arada program orijinal mi?

Evet videonun üzerine getirdim efektteki radiusu 0 yapınca arka plandaki video gozukuyor crack program fakat crackten kaynaklandıgını dusunmuyorum.

Arka plani siyah derken? Timeline'da videonun uzerine getirdigine emin misin? Bu arada program orijinal mi?

1714493142182.png

1714493154472.png

1.fotoğraf efektli halı 2.fotoğraf efektsiz timeline uzerınde oynama yapmadım.

Butun pencereler acikken programin ekran goruntusunu atabilir misin?

Evet videonun üzerine getirdim efektteki radiusu 0 yapınca arka plandaki video gozukuyor crack program fakat crackten kaynaklandıgını dusunmuyorum.

Eki Görüntüle 2182811

Eki Görüntüle 2182812

Bu arada eger ogrenciysen aylik 100 liraya butun Adobe programlarini orijinal kullanabilirsin hiç basin agrimaz.

Eki Görüntüle 2182811

Eki Görüntüle 2182812

1714493953251.png

Ayni seyleri yapiyorum ama bende video siyah olmadi yazilimsal olabilir.

Eki Görüntüle 2182811

Eki Görüntüle 2182812

Sen pluginle kurdun sanirim bu efekti, program orjinal olmadigi icin sorun cikariyor olabilir. Ayni goruntuyu GLOW efektiyle yakalaman icin bir video var bunu bir izle istersen. Video

Son düzenleme:

Geri
Yukarı