After effects için ekran kartı tavsiyesi

Buradan bir sonuç almanız için programı kullanan birinin yorum yapması gerek. İnternetten fiyat sıralaması yaparak yapılan öneriler bir işe yaramaz. CUDA çekirdeği saymak da bir işe yaramaz.

arkadaşlar after effects kullanan yok mu? Bana lütfen quadro k4200 mü yoksa GTX 980 veya GTX 980ti mı tercih etmem gerektiği hakkında bir bilgi verirse sevinir.

Oyunlarla ilgilenmiyorum dediğimde başka formlarda bana Quadro K4200'ü tavsiye ediyorlar.
Araştırmalarım sonuvunda da Quadro k4200 modelleme işlemlerinde kullanıldığını gördüm.
Ben modelleme işleriyle ilgilenmiyorum ben after effects ve cinema 4D kullanıyorum. Bu amacıma yönelik bana Quadro k4200 mü yoksa GTX 980 veya GTX 980ti mı tavsiye edersiniz.

arkadaşlar after effects kullanan yok mu? Bana lütfen quadro k4200 mü yoksa GTX 980 veya GTX 980ti mı tercih etmem gerektiği hakkında bir bilgi verirse sevinir.

Oyunlarla ilgilenmiyorum dediğimde başka formlarda bana Quadro K4200'ü tavsiye ediyorlar.
Araştırmalarım sonuvunda da Quadro k4200 modelleme işlemlerinde kullanıldığını gördüm.
Ben modelleme işleriyle ilgilenmiyorum ben after effects ve cinema 4D kullanıyorum. Bu amacıma yönelik bana Quadro k4200 mü yoksa GTX 980 veya GTX 980ti mı tavsiye edersiniz.
980ti alabilirsen güzel olur, ama quadro da bu işler içindir. Arada oyun oynarım dersen ti daha iyidir.

yok kardeş kesinlikle Allahın izniyle oyun oynamam. Oyun oynamaktan nefret ederim. Acaba hangi seçim daha uygun olur.

980ti alabilirsen güzel olur, ama quadro da bu işler içindir. Arada oyun oynarım dersen ti daha iyidir.
yok kardeş kesinlikle Allahın izniyle oyun oynamam. Oyun oynamaktan nefret ederim. Acaba hangi seçim daha uygun olur.

O zaman quadro tavsiye edeceğim. Sürücü güncellemeleri oyun değil iş performansını artırmaya yönelik hazırlanıyor. İş için daha verimlidir. Hayırlı olsun şimdiden.

Aradaki fiyata farkına değecek bir performans var mı? Ayrıca ne kadar profesyonel modelleme programcılığı yapıyorsunuz.Ama bütçeniz yeterliyse onu bilemem.
Ben modelleme işleriyle ilgilenmiyorum. Ben After effects ve cinema 4D kullanıyorum. Asla oyun oynamaklada ilgilenmiyorum. Benim odak noktam belirttiğim bu iki programdır. Bu iki programa yönelik alabileceğim ekran kartı ne olmalı. (quadro k4200, GTX980 veya 980ti)

Kardeş oyun oynamıyorum dediğimde bana quadro yu tavsiye ediyorlar.
Modellemeyle ilgilenmiyorum dediğimdede bana GTX serisinden tavsiye edeiyorlar
Ben ne modelleme işiyle ilgileniyorum nede oyunlarla ilgileniyorum. Hangi ekran kartını seçmem gerektiğimi anlamadım gitti.

Ben modelleme işleriyle ilgilenmiyorum. Ben After effects ve cinema 4D kullanıyorum. Asla oyun oynamaklada ilgilenmiyorum. Benim odak noktam belirttiğim bu iki programdır. Bu iki programa yönelik alabileceğim ekran kartı ne olmalı. (quadro k4200, GTX980 veya 980ti)

Kardeş oyun oynamıyorum dediğimde bana quadro yu tavsiye ediyorlar.
Modellemeyle ilgilenmiyorum dediğimdede bana GTX serisinden tavsiye edeiyorlar
Ben ne modelleme işiyle ilgileniyorum nede oyunlarla ilgileniyorum. Hangi ekran kartını seçmem gerektiğimi anlamadım gitti.
Bence GTX 980ti almalısın.Çok daha yönlü olarak kullanabilirsin.

Bence GTX 980ti almalısın.Çok daha yönlü olarak kullanabilirsin.
Adam hiç oyun oynamayacağım diyor, bunu dikkate alın. Quadro kartların sürücü güncellemeleri iş uygulamalarının performansını artırmak ve optimize etmek için düzenlenir. Gtx kartlarınkiler ise oyun performansını tükseltmek üzere düzenlenir. Sadece iş kullanımı için kesinlikle quadro.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı