Çözüldü After Effects'te video nasıl kırpılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cls63 v8

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Houston, Texas
Daha fazla  
Elimde 10Dk'lık video var ve alttaki çizgi de çok uzun gidiyor. Videonun sonunu keseceğim diye 2 saat mouse kaydırdım daha kolay bir yolu var mı, YouTube'da de göremedim. O çubuğa 10dk'yı nasıl daha kısa sığdırırım?

Çözüm
Alt+ mouse tekerleği ile Timeline'da Zoom'in Zoom out yapabilirsiniz bu şekilde videonuz daralır ya da genişler ve daha küçük görünüme sahip olur bu şekilde daha kolay ulaşırsınız istediğiniz yere.
Hiçbir şey anlamadım. Composition uzunluğu videonun uzunluğundan mı fazla? Sequence'ı mı nasıl kısaltırım diye soruyorsun? Yoksa videoyu belli bir noktadan kesmeyi mi soruyorsun?
Video Ctrl + D kısayoluyla belirlediğin yerden kesilebiliyor.
Composition'a sağ tıklayıp Composition Settings diyerek de uzunluğunu ayarlayabilirsin.

Alt+ mouse tekerleği ile Timeline'da Zoom'in Zoom out yapabilirsiniz bu şekilde videonuz daralır ya da genişler ve daha küçük görünüme sahip olur bu şekilde daha kolay ulaşırsınız istediğiniz yere.

Çözüm
Bunu kastetmiştim. Teşekkürler.

Hiçbir şey anlamadım. Composition uzunluğu videonun uzunluğundan mı fazla? Sequence'ı mı nasıl kısaltırım diye soruyorsun? Yoksa videoyu belli bir noktadan kesmeyi mi soruyorsun?
Video Ctrl + D kısayoluyla belirlediğin yerden kesilebiliyor.
Composition'a sağ tıklayıp Composition Settings diyerek de uzunluğunu ayarlayabilirsin.
Hayır çubuk videodan uzun değil sadece mesela direk açtığımda o çubukta 10sn'lik bölümler oluyor, ben o bölümleri nasıl 1dk haline getirip tüm videoyu o bar'a sığdırabilirim demiştim. Arkadaş ta alt+ mouse tekerleği dedi, herhalde odur.

Hayır çubuk videodan uzun değil sadece mesela direk açtığımda o çubukta 10sn'lik bölümler oluyor, ben o bölümleri nasıl 1dk haline getirip tüm videoyu o bar'a sığdırabilirim demiştim. Arkadaş ta alt+ mouse tekerleği dedi, herhalde odur.
Başlıkta "Video nasıl kırpılır?" yazınca yanlış anlamışım.

Hayır çubuk videodan uzun değil sadece mesela direk açtığımda o çubukta 10Sn'lik bölümler oluyor, ben o bölümleri nasıl 1dk haline getirip tüm videoyu o Bar'a sığdırabilirim demiştim. Arkadaş ta alt+ mouse tekerleği dedi, herhalde odur.

Rica ederim iyi sosyaller iyi editler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı