Ağ Bağdaştırıcıları "Beklenmedik bir hata oluştu." Windows 10

49823

Kilopat
Makaleler
2
Öncelikle Merhaba,
Windows 10 Build 10041 yükselttikten sonra bağdaştırıcı ayarlarında kendi kablosuz cihazıma sağ tıklayıp özellikler deyince bu hatayı alıyorum. Bu hatanın regedit sorunlarından kaynaklandığını ben de biliyorum. Ayrıca buraya gelip bana Microsoft'un verdiği reg komutlarını yapıştırmayın. Çünkü zaten onları yüzlerce kez denedim. Regedit ile hiç bir şekilde oynamadım Windows 10'da. Lütfen işi bilen arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim...

Adsız.png

Konu sahibi, söylediklerinin hiçbiri doğru değil. Sitede kaç yüz kere söyledik bu gibi geliştirme sürümlerine yükseltme yapmayın diye. Yapacaksınız temiz kurulum yapılması gerekli diye ama dinlemeyen olursa böyle hatalarla boğuşursunuz. Temiz kurulum yapın ve güncel sürücülerinizi yükleyin sorun olmayacaktır.

Konu sahibi, söylediklerinin hiçbiri doğru değil. Sitede kaç yüz kere söyledik bu gibi geliştirme sürümlerine yükseltme yapmayın diye. Yapacaksınız temiz kurulum yapılması gerekli diye ama dinlemeyen olursa böyle hatalarla boğuşursunuz. Temiz kurulum yapın ve güncel sürücülerinizi yükleyin sorun olmayacaktır.
Temiz kurulum ile kurdum ancak update sonrası böyle yapmaya başladı böyle bir sıkıntı yoktu.
Yükseltme demek istediğim Build 9000 den bu builde geçtim.

Temiz kurulum ile kurdum ancak update sonrası böyle yapmaya başladı böyle bir sıkıntı yoktu.
Bu sözünüz ile demek istediğimi anlamamış gözüküyorsunuz.
Yükseltme demek istediğim Build 9000 den bu builde geçtim.
Yükseltme yapılmayacak diyorum... Temiz kurulum ile 10041 kuracaksınız.

Verdiğiniz ESD dosyaları bozuk olabilir.
Öyle bir ihtimal bulunmuyor.
Çünkü program çevirirken ya yarıda kesiyor ya da hiç başlamıyor.
İndirme işlemini site değil indirme araçları yapar, indirmeyi doğru yapmıyorsa dosyada değil programda sorun aramalısınız. Bu gibi büyük dosyaları IDM gibi programlarla indirilmeleri gerektiğini bazı yerlerde yazdım.

Aynı sorun bende de vardı. Aygıt yöneticisinden o ağ aygıtını kaldır dedim, PC'yi yeniden başlattım ve sorun çözülmüştü.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı