Çözüm Ağ Bağdaştırıcısı Yok! Sürücü Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yiet

Centipat
Arkadaşlar selamlar ben yaklaşık 7-8 saat önce bir konu açtım ve detaylı bir sonuç alamadım sağ olsun kimsenin dikkatini çekmedi projemide yapamadım, neyse konumuz bu değil, konumuz benimle aynı sorunu yaşayanlara yardım etmek istiyorum benim gibi mağdur olmayın diye.

Öncelikle bugün Windows 7 Ultimate 64 Bit indirdim USB üzerinden her şey tamam derken bu internet sorunu ortaya çıktı sorunları denetle dediğimde ağ bağdaştırıcının driveri olmadığını söylüyor. Aygıt yöneticisini açıtığımda ağ bağdaştırıcı kısmını bulamadım driverları güncelle dediğimde güncellemiyordu. Fotoğraflar şu şekilde;

B5F83B03-F05A-4512-A25D-9EF38A2D1596.jpeg
242DC75C-8BF3-4E6F-A94A-505B60754DFA.jpeg

İnternette 2 tür çözüm vardı;
1- başka bilgisayardan driverları yükleyip kendi bilgisayarımıza aktarmak gibi bir çözüm vardı.
2- olarak Ethernet kablosu ile internet bağlayıp driver yüklemekti.
Fakat Ethernet bende işe yaramadı + olarak telefondan bilgisayara interneti aktarmayı denedim O'da olmadı sonuç olarak tek bir çözüm kalıyor O'da başka bilgisayardan işlem yapmak oluyor. Sonuç olarak her şeyin cevabı başka bilgisayardan driver yüklemek. Evet biliyorum kısa bir konu ama eğer gerçekten benim'ki gibi bir problem yaşıyorsanız bunun tek çözümü 2. bir bilgisayardan driver yüklemek eğer başka çözüm şekilleri veya kaçırdığım yerler varsa belirtebilirsiniz.
Teşekkürler, saygılar.
"Alıntı"

Sıkıntıda o zaten telefonumu USB ile bağladım videolar ve fotoğraflara erişebilsinmi diye bir uyarı çıktı ve Evet'e bastım kişisel erişim noktasını açtım fakat hala bilgisayarımda bir internet bağlantısı göremedim ve hala X işareti var ne yapabilirim bilmiyorum. Bana Ethernet kablosu ile modeme bağlanın dediler ama onu da çok anlamadım. :(

+ Olarak eklemek istiyorum aygıt yöneticisine geldiğimde ağ ile alakalı bir bölüm göremiyorum sorunları gider dediğim zaman "Windows, düzgün yüklenmiş bir ağ bağdaştırıcısı algılamadı. Ağ bağdaştırıcınız varsa, sürücüyü yeniden yüklemeniz gerekir." uyarısı alıyorum ve diğer aygıtlar bölümündeki bütün aygıtlarda ünlem işareti olmakla beraber "sürücü yazılımını güncelleştir." veya "donanım değişikliklerini tara." dediğimde Windows sürücüleri düzgün yükleyemediğini söyleyip geri atıyor.Eki Görüntüle 993515Eki Görüntüle 993516
Evet, az önce Ethernet kablosu ile denedim fakat internet bağlantısı gelmedi. Sonuç olarak tam 6-7 saattir cevap bekliyorum koskoca sitede bir cevap bulamadım sayenizde projemide tamamlayamadım böyle büyük bir forumdan beklemezdim ben kendi sorunumu kendim çözdüm 5 saatlik bir araştırmayla. Çok teşekkürler Technopat ailesi sayenizde 3 dakikalık işi 5 saatte öğrenebildim :)
edit: Başkaları mağdur olmasın diye rehber hazırlayacağım yakında atarım linkini buraya <3

"Alıntıdaki resimler attığım resimlerle aynıdır"

Yeni konular

Geri
Yukarı