Ağ bağdaştırıcısı yok

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarı Windows 10 yaptım sonra begenmeyıp tekrar USB ile Windows 7 yaptım ekran kartı surucusu vs. yukledım fakat ağ bağdaştırıcısı yok ne yaptım nettim hiçbir türlü bulamadım USB ile kablosuz yaptım fakat çok rahatsız edici hız saglıyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabılırmı.

Dosya Ekleri

• ağ.PNG
    ağ.PNG
    4,6 KB · Görüntüleme: 41
  • wqe222222222222.PNG
    wqe222222222222.PNG
    4,5 KB · Görüntüleme: 37
Ethernet sürücüsünü yüklemen lazım kablosuz bağlanıp.

Windows 7'ye artık herhangi bir yazılım desteği veya driver desteği sunulmuyor. Kullandığın ethernet kartının driverını yüklemeyi deneyebilirsin ancak dediğim gibi driver büyük bir ihtimalle Windows 7'ye uyumlu olmayacaktır. Ek olarak windows 7'yi çok uzun süre kullanabileceğini sanmıyorum çünkü kullanmak istediğin programların çoğu Windows 7'de düzgün çalışmayacak hatta kurulmayacak. Bu yüzden en azından 8.1'e geçmeni öneririm.

Telefonunun internetini bilgisayara bağla sonra internet sürücüsünü indir düzelir.

Bulamıyorum kı sorunda orada daha yeni BIOS'da güncelledim.

Ethernet sürücüsünü yüklemen lazım kablosuz bağlanıp.

Bulamıyorum maalesef.

Windows 7'ye artık herhangi bir yazılım desteği veya driver desteği sunulmuyor. Kullandığın Ethernet kartının driverını yüklemeyi deneyebilirsin ancak dediğim gibi driver büyük bir ihtimalle Windows 7'ye uyumlu olmayacaktır. Ek olarak Windows 7'yi çok uzun süre kullanabileceğini sanmıyorum çünkü kullanmak istediğin programların çoğu Windows 7'de düzgün çalışmayacak hatta kurulmayacak. Bu yüzden en azından 8.1'e geçmeni öneririm.

Eskıden de Windows 7 kullanıyordum sorunsuz sekılde çalışıyordu sımdı ıse driveri bulamıyorum.

Bilgisi olan arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olabilir mi? up.

Son düzenleme:
Bulamıyorum kı sorunda orada daha yeni BIOS'da güncelledim.

Bulamıyorum maalesef.

Eskıden de Windows 7 kullanıyordum sorunsuz sekılde çalışıyordu sımdı ıse driveri bulamıyorum.

Bilgisi olan arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olabilir mi? up.
İnternete windows 7 ağ bağdaştırıcısı sürücüsü yaz ve indir.

Yeni konular

Geri
Yukarı