Ağ genişletme tavsiyeleriniz nedir?

Bluedad

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda kullanmış olduğu modem ASUS DSL-N17U. VDSL internet kullanıyorum, hızım ise 35 Mbps. Ancak evde o kadar çok duvar var ki modemin olduğu odadan salona giden kablosuz ağ çok zayıflıyor. Üstelik sık sık kopuyor. Elimde bir de ASUS RP-N12 diye bir menzil arttırıcı var. Ancak hiçbir işe yaramıyor. Kendine hayrı yok cihazın. Bana ne önerebilirsiniz? Router mi almam gerekiyor? Alırsam illa ki modem ile aynı marka (ASUS) mu olması gerekiyor? Bununla birlikte şu anki modemin antenleri içinde olduğu için modem de pek iyi sinyal yayamıyor diye düşünüyorum. Acaba routerdan önce güzel bir modem mi almam daha iyi olur? Görüşleriniz ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu modeli buldum ama siz isterseniz biraz daha araştırın.(Bu indirimdeymiş):Keenetic Lite 300 Mbps 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier Fiyatı
Keenetic Lite 300 Mbps 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier Menzil Genişletici Access Point Fiber WiFi Mesh Router

10324222279730.jpg

Bu modeli buldum ama siz isterseniz biraz daha araştırın.(Bu indirimdeymiş):Keenetic Lite 300 Mbps 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier Fiyatı
Keenetic Lite 300 Mbps 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier Menzil Genişletici Access Point Fiber WiFi Mesh Router

10324222279730.jpg
Açıklamasına bakınca iyi gibi geldi gözüme.

10324222279730.jpg

Açıklamasına bakınca iyi gibi geldi gözüme.

Wi-Fi 5 desteği yok bu routerın. Kapsama alanı da düşük önermem.

Ben sadece önerdim karar onun.

Tenda markasını bu ara herkes öneriyor, söylendiği gibi kaliteli midir? Bir de modemden ethernet kablosu ile aldığım internetin kablosuz sinyalini artırabiliyor mu bu model, o özellik var mı? Pek anlamıyorum maalesef routerlardan falan.

Geri
Yukarı