Ağ Güçlendirici 2 kat aşağı interneti iletebilir mi?

LittleGuy

Hectopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
2 kat aşağıda dedem oturuyor, video falan izliyor ve telefon İnterneti onun için yetersiz, bu yüzden güçlendirici almak zorunda kaldık bizim İnternete, alırsam 2 kat aşağı ağı iletebilir mi?
Ve iletebilir güçlendirici önerisi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 kat aşağıda dedem oturuyor, video falan izliyor ve telefon İnterneti onun için yetersiz, bu yüzden güçlendirici almak zorunda kaldık bizim İnternete, alırsam 2 kat aşağı ağı iletebilir mi?
Ve iletebilir güçlendirici önerisi alabilir miyim?

Modeminizle aynı katta olacak sonuçta bir mucize beklemeyin. Modeminiz çekmiyorsa o da büyük ihtimalle çekmez. Ama 3-4 antenli olan modellerin sinyali ulaşır mı biraz emin değilim

İletemez, iletse de çok zayıf bir sinyal iletir. Bir şekilde alt kata kablo çekip orada Access Point şeklinde çalıştırırsan iş görür.

Aşağı kata kablo çekebilirim, o iş nasıl olacak peki?
Bende TP-Link'in RE200 modeli mevcut, kablo giriş yeri olduğundan dolayı kabloyu Acces Point olarak kullanabiliyorum. Bunun ayarlamasını ise mobil uygulaması üstünden basitçe yapabildim. Sipariş ettiğin ya da beğendiğin bir model var ise onun incelemelerine bir bakabilirsin bu konu hakkında.

Bende TP-Link'in RE200 modeli mevcut, kablo giriş yeri olduğundan dolayı kabloyu Acces Point olarak kullanabiliyorum. Bunun ayarlamasını ise mobil uygulaması üstünden basitçe yapabildim. Sipariş ettiğin ya da beğendiğin bir model var ise onun incelemelerine bir bakabilirsin bu konu hakkında.
Aleti prize takip üzerinede kabloyu takınca modem görevi mi görüyor, yani aynı hızda mi dağıtıyor İnterneti.

Geri
Yukarı