Çözüldü Ağ üzerinden ağır bir dosya paylaşımı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Şaşmaz Otosanayi
Daha fazla  
Selam.

Masaüstü bilgisayarımda bulunan 140GB civarında bulunan modlanmış Assetto Corsa dosyalarını notebookuma taşımak istiyorum. İki bilgisayar da modeme kablo ile bağlı. Taşıma işlemini nasıl yapabilirim?

Çözüm
Selam.

Masaüstü bilgisayarımda bulunan 140GB civarında bulunan modlanmış Assetto Corsa dosyalarını notebookuma taşımak istiyorum. İki bilgisayar da modeme kablo ile bağlı. Taşıma işlemini nasıl yapabilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ağ klasörleri vs ile yapılıyor. İkisini de paylaşıma açmanız lazım.

Selam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Hocam onu biliyorum. İki cihazda aynı internete bağlıyken dosya yöneticisinde görünüyor mu?

@İnsanimsi nin çözümü ile sorunu hallettim. Kullanıcı adı ve şifre sorduğu ekranda eğer oluşturmadıysanız Windows ayarlarından kullanıcı oluşturmanız gerekiyor. Eklemek istedim.

@İnsanimsi nin çözümü ile sorunu hallettim. Kullanıcı adı ve şifre sorduğu ekranda eğer oluşturmadıysanız Windows ayarlarından kullanıcı oluşturmanız gerekiyor. Eklemek istedim.
BOş girince de oluyordu diye hatırlıyorum, neyse hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı