Ağa kablosuz olarak bağlanılamıyor

hacibaba19

Hectopat
Modemimde gerekli olan tüm ışıklar yanmasına rağmen kablosuz yani Wi-Fi ile internete bağlanamıyorum ama LAN kablosu aracılığıyla internete bağlanabiliyorum. Bunun çözümünü bilen biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminizi yeni mi aldınız? Modem arayüzünden Wi-Fi yapılandırılması olması lazım onu yaptınız mı acaba? Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Wi-Fi ağları arasında kendi internetinizi görebiliyor musunuz?

Modemimde gerekli olan tüm ışıklar yanmasına rağmen kablosuz yani Wi-Fi ile internete bağlanamıyorum ama lan kablosu aracılığıyla internete bağlanabiliyorum. Bunun çözümünü bilen biri yardımcı olabilir mi?

Wi-Fi yapılandırmasından kablosuz paylaşımı açtınız mı?

Modeminizi yeni mi aldınız? Modem arayüzünden Wi-Fi yapılandırılması olması lazım onu yaptınız mı acaba? Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Wi-Fi ağları arasında kendi internetinizi görebiliyor musunuz?
modemimi yeni almadım wifi ağımıda göremiyorum wifi yapılandırmasını yapmadım nasıl birşey

Hocam modemin fotoğrafını atarmısınız tam anlayalım neler oluyor diye
dsl wlan power ve ınternet ışıkları yanıyor

Modemimi yeni almadım Wi-Fi ağımıda göremiyorum Wi-Fi yapılandırmasını yapmadım nasıl bir şey.

YouTube'a modeminizin marka modelini + Wi-Fi yapılandırması diye aratırsanız birçok video görebileceğinizden eminim. Wi-Fi yapılandırılması modem arayüzüne erişerek oradaki gerekli kurulumları yapmanızı kapsıyor. Wi-Fi ağını aktif etme - GHz belirleme - Wi-Fi adı ve şifresi belirleme gibi aşamalar mevcut.

Geri
Yukarı