Ağda oturum açma sayfasına nasıl erişilir?

Yusuf Furkan BAL

Hectopat
Yer
Yozgat/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarımı ilk açtığımda ağda oturum açın sayfası geliyor ve bende bilgilerimi girerek giriş yapıyorum, bir kere girişi yaptıktan sonra sonraki seferlerde otomatik olarak her tarayıcıyı açtığımda otomatik kendisi oturumu açıyor. Şu an bu sayfaya erişmeye çalışıyorum nasıl bu oturum açma kısmına varabilir ve oturumu farklı bir kullanıcı olarak açabilirim?

Kullandığım internet: Terranet

192.168.1.1 veya sonunu 2 olarak deneyin. Kopyala yapıştır yapmayın tarayıcının üst kısmına elle yazıp Enter'a basin.

Modem arayüzünden bahsediyorsunuz sanırım. 192.168.1.1 olan IP ile arayüze girebilirsiniz. 1.1 olan kısım modem modelinize göre değişir.

192.168.1.1 veya sonunu 2 olarak deneyin. Kopyala yapıştır yapmayın tarayıcının üst kısmına elle yazıp Enter'a basin.
Modem arayüzünden bahsediyorsunuz sanırım. 192.168.1.1 olan IP ile arayüze girebilirsiniz. 1.1 olan kısım modem modelinize göre değişir.
Ortak internet kullanıyoruz ve kullandığımız internet "kurumsal" olarak geçiyor, modem arayüzüne erişimim yok malesef.

Kurumsal interneti çok bilmiyorum fakat muhtemelen farklı bir oturum açmak isterseniz oturum açacak kişinin bilgileri gerekli. Wi-Fi ile bağlanıyorsanız ağı unutmayı deneyin.

Kurumsal interneti çok bilmiyorum fakat muhtemelen farklı bir oturum açmak isterseniz oturum açacak kişinin bilgileri gerekli. Wi-Fi ile bağlanıyorsanız ağı unutmayı deneyin.
Ethernet ile bağlantıyı sağlıyorum, giriş yapacak diğer kişinin bilgileri mevcut, ethernet ağını unutmanın bir yolu var mı?

Ethernet ile bağlantıyı sağlıyorum, giriş yapacak diğer kişinin bilgileri mevcut, Ethernet ağını unutmanın bir yolu var mı?

Maalesef bir bilgim yok bu konuda. Ethernet ile bağlandığında şifre girilmediği için unutma seçeneği olduğunu sanmıyorum. Yüksek ihtimalle PC degil modem sizin bilgisayarınızı artık tanıyor. Bunlar benim tahminlerim konu hakkında tam bilgi sahibi olan biri sizi aydınlatır umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı