Age of Empires 2 Definitive Edition alınır mı?

Mehmet Yay

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Liberty City
Sorum yukarıda. İndirimde 32-33 TL oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bu arada zamanında Age of Serisi yerine Command and Conquer serisini oynardım yani pek alışkın değilim AoE serisine fakat daha iyi olduğunu düşünüyorum. Oyunda tek başıma online girsem 100'lerce saat oynayabilir miyim? Yoksa belirli bir yerden sonra sıkar mı? Seride en iyisinin AoE 2 olduğunu duyduğum için diğerlerinin değil de bu oyunun konusunu açtım.

Bir de yaz indirimleri ile ilk indirim arasında ne kadar fark olur?

Aşağıdaki sistemde son ayarlarda akıcı şekilde oynayabilir miyim?
GT 1030
Ryzen 5 3600
2x8 16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum yukarıda. İndirimde 32-33 TL oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bu arada zamanında Age of Serisi yerine Command and Conquer serisini oynardım yani pek alışkın değilim AoE serisine fakat daha iyi olduğunu düşünüyorum. Oyunda tek başıma online girsem 100'lerce saat oynayabilir miyim? Yoksa belirli bir yerden sonra sıkar mı? Seride en iyisinin AoE 2 olduğunu duyduğum için diğerlerinin değil de bu oyunun konusunu açtım.

Bir de yaz indirimleri ile ilk indirim arasında ne kadar fark olur?

Aşağıdaki sistemde son ayarlarda akıcı şekilde oynayabilir miyim?
GT 1030
Ryzen 5 3600
2x8 16 GB RAM
En az GT 460 istiyor. Rahatça oynayabilirsiniz büyük ihtimal.

Merhaba ,
Steam üzerinde 1000 saat civarı , totalde 10 sene civarı diyelim , AoE2 oynamış birisi olarak , 25 mayıs gibi tekrar steam üzerinden oynamaya başlayacağım.Eğer yardım istersen temel konularda oyunu anlatmaya çalışırım.

Ek olarak steam üzerinde age of empires 2 diye bir sayfa oluşturmuştuk , oyunu oynayan türkleri bir çatı altında toplamak adına , eğer sayfa da duruyorsa oraya da eklerim.

Steam arkadaş kodum "283874952" bu kod ile beni ekleyebilirsin.
Nickim : Halid_Bin_Velid
Not 1 : Profilde kırmızı gül resmi vardır.
Not 2 : Oyunu orta seviyede oynayan birisi sayılırım.

Yaz indirimi gelmiş birkaç aya Age Of 4 çıkacak, 2 çıkalı da 2 yıl olmuş. Yılın en büyük indiriminde %33 indirim az olmuş. Daha önceden 50 yaptıkları indirim var.

Geri
Yukarı