Age of Empires 3: Definitive Edition Base Game DLC, diğer DLC'leri kapsar mı?

Para verseler Age2 çöpünü almam sevdiğim oyuna para verip vermemek te benim fikrim. Konunun zaten tüm bunlarla hiçbir alakası yok 😀 30-40$lık bir fiyat var 150 nereden çıktı.

Ustam şimdi tüm devletleri en az parayla nasıl alırım ona bakıyorum. Hepsi olacak.
The Complete History'de hepsi var mı? Anlaması güç değil ama karışık yazmışsınız biraz Definitive Olanda 14 ülke diyorsun bendeki zaten Definitive 3 ülke var. Base Game olan DLC'yi mi söylüyorsunuz?

Evet hepsi var ama gerekli mi değil mi bilmiyorum. Sende ki demo sürümü 3 ülke ile oynayabiliyor olman lazım, bedavasını indirip bakmadım.
Definitive olanı alırsan 14 ülke ile oynayabilirsin, 2 de İsveç ve inka varmış içinde.
Diğer paketlerde Amerika Meksika vs geliyor. Ama zaten ana senaryo da filan Amerika var, bir de Definitive da tarihi savaşlar var bedava da açık mı bilmiyorum. Kozmetik ve Müzik DLC'lerini almana gerek yok.

Son düzenleme:
Carbine Cavalry önüne gelen atlıları süpürüyor hocam. Üstelik Amerikan askerleri kaleden bedavaya çıkıyor. 3 tane kale yapınca bedavadan sürekli asker basıyorsun.
Reis normal atlılarda haklısın ama Cuirassier'ler diğer atlılardan ayrı olarak yüskek zırh değerine sahip Carbine Caval son seviye Cuirassier'e vuramıyor ki onu geçtim üçlü üçlü sektirerek vuruyor yani yıllardır latede Fransa'yı alabileni görmedim Early ve orta oyunda güçsüz ama Late'de en güçlü süvariye sahip devlet. 50 tane basıyon koca orduyu süpürüyor çok az kayıp veriyorsun 1000'den fazla canı var zaten 😀 Mızraklılar menzilli süvariler fasa fiso bi Alman War Wagon'lar biraz zorluyor.

Reis normal atlılarda haklısın ama Cuirassier'ler diğer atlılardan ayrı olarak yüskek zırh değerine sahip Carbine Caval son seviye Cuirassier'e vuramıyor ki onu geçtim üçlü üçlü sektirerek vuruyor yani yıllardır latede Fransa'yı alabileni görmedim Early ve orta oyunda güçsüz ama Late'de en güçlü süvariye sahip devlet. 50 tane basıyon koca orduyu süpürüyor çok az kayıp veriyorsun 1000'den fazla canı var zaten 😀 Mızraklılar menzilli süvariler fasa fiso bi Alman War Wagon'lar biraz zorluyor.
Dün akşam ingilizlere karşı denedim roketlerle geldiler atlı matlı bırakmadılar süpürdüler hepsini. Bence Abd ciddi anlamda güçlü. Özellikle ekonomisi epey sağlam.

Yeni konular

Geri
Yukarı