Age Of Empires 4 en uygun nereden alınabilir?

RedBaronn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, konu başlığında da belirttiğim gibi şu an en uygun hangi platformda? Gözden kaçırdığımız indirim vs. olabilir sizlere de danışmak istedim.

İndirime girerse Steam üzerinden 149 ₺ alabilirsin. Ayırca Game pass üyesi iken Store oyunlarına %13 civarına kadar indirim uyguluyordu.

2023-03-28_23-49.png

Gelecek indirim günlerine bağlantıdan bakabilirsiniz.

XBox Game Pass ile aylık 30 TL ücretle oynayabilirsiniz.
Uzun vadede pek mantıklı değil gibi. Age of sardığında bırakamıyorsun. Çok para öderiz hocam 😁

İndirime girerse Steam üzerinden 149 ₺ alabilirsin. Ayırca Game pass üyesi iken Store oyunlarına %13 civarına kadar indirim uyguluyordu.

Eki Görüntüle 1718473

Gelecek indirim günlerine bağlantıdan bakabilirsiniz.
Güzel paylaşım. Teşekkür ediyorum. Linkten takipteyim 👑

Hikaye oyunları dışında bu tür rekabetçi oyunların GamePass ile oynanmaması gerektiğini düşünüyorum. Steam'de en uygun geçtiğimiz yıl 25. yılına özel 149₺ olmuştu. Ondan sonra hep %40 indirime girdi. Bir sonraki indirimde yine %40 inecektir. Ama mesela geçtiğimiz bahar indirimlerinde indirime girmedi. İstersen şimdi de alabilirsin.

Hikaye oyunları dışında bu tür rekabetçi oyunların GamePass ile oynanmaması gerektiğini düşünüyorum. Steam'de en uygun geçtiğimiz yıl 25. yılına özel 149₺ olmuştu. Ondan sonra hep %40 indirime girdi. Bir sonraki indirimde yine %40 inecektir. Ama mesela geçtiğimiz bahar indirimlerinde indirime girmedi. İstersen şimdi de alabilirsin.
İndirimin gelmesini beklemek gerek gibi. Fiyat bir tık daha düşse güzel olacak :)

Yeni konular

Geri
Yukarı