Age of Empires II Online nasıl oynanır?

Ayrıca yeni ırklar ve rekabetçi güncellemeleri de var. HD Edition gerçekten çok kötüydü.

Definitive Edition çıkana kadar biz aoe 2 Pro'ları (😱) Voobly'den oynuyorduk HD Edition ile bir ton patch ile düzeltilmişti HD Edition ama de çıktıktan sonra geri dönüşleri dinleyerek yaptığı geliştirmelerle şu anda çok güzel bir duruma geldi.

Selam. Bu son çıkan Definitive Edition üzerinden mi oynanıyor şu anda? Steam'den indirebilir miyiz? Şu an aktif oynayan var mıdır çokca?

Bendeki lisans Steam'de değil Xbox Windows'ta temel düzeyde oynuyorum aslında ama Online de yeniliyor veya sonuncu oluyorum hep pratik ve hızlı oynayamıyorum Steam'de lisans pahalı Xbox'ta 200 TL iken Steam'de 665 TL dolar bazlı Steam hep...
Ordan da oynayabiliriz ama ordan Xbox profil linkimi fln bulup vermem lazım ama hatırladığım kadarıyla Steam ve Xbox crossplatform olarak da birlikte oynanabiliyo AoE2.

Ordan da oynayabiliriz ama ordan Xbox profil linkimi fln bulup vermem lazım ama hatırladığım kadarıyla Steam ve Xbox crossplatform olarak da birlikte oynanabiliyo AoE2.
Xbox üzerinden steam açtım arkadaş ekle dedim şöyle bir hata verdi.

Dosya Ekleri

• 111.png
    111.png
    126 KB · Görüntüleme: 5

Geri
Yukarı