Age of Empires IV: Anniversary Edition alınır mı?

Herhalde ramazan devam etseydi sahura kadar oynardım 🙂 Ben Age of un çocukluğumdan beri her serisini oynamış biri olarak çok beğendim. Oyun ister single ister multi seçeneğiyle daha keyifli bir hal alıyor. Biraz botlarla biraz single biraz multi yaptım gerçekten güzel yapmışlar. Yalnız oyun mekaniklerine ve kısayollara bu oyunda hakim olmak gerek. Ne kadar hızlı ve stratejik kararlar alırsan karşı tarafı egale etmen o kadar kuvvetlenir. Osmanlının olması, türkçe konuşuyor olması ayrı bir güzel 🤠 Stratejiye ilginiz alakanız varsa kesinlikle tavsiye ederim. Bu oyun biraz oynamayla anlatılacak gibi değil.

Hiç haberim bilgim yok. DM'den paylaşılsa bir sorun olmaz sanırım.
Hocam hikâyeyi bitirmistim gamepass den daha önce ama arada girip oynayasim var ofline kafamıza göre oynayabiliyormuyuz botlara karşı ?

Şöyle bir çıkarım yapayım siz değip değmeyeceğine karar verin. Nays'a üye değilseniz 20 lira üye olduğunuz için 5ila 20 TL de para yüklediğiniz için alacaksınız. 180 liraya oyunu aldığınızda da 36 TL geri ödeme yapacaklar hesabınıza. Nays'a üye değilseniz +60TL geri ödeme almış olacaksınız. Üyeyseniz 144 TL. Serinin diğer oyunları 50-135TL arası. Ben Age of Empires 3'ü yıllardır severek oynuyorum, 4'ü de yakın zamanda almayı düşünüyorum. Değer mi bu size kalıyor. Birkaç oyun videosu izleyip öyle karar verin derim.
hocam nays ney ögretebilir misiniz

hocam nays ney ögretebilir misiniz
İnternet bankacılığı, iş bankasına bağlı ''papara-tosla'' türevi. Nays'a üye olup hesaba para aktarıyorsun, nasıl para aktarılacağını gösteriyor Nays zaten, sonra sanal kredi kartı numarası, son kullanım tarihi, cvv numarası veriyor onunla normal kredi kartı gibi alışveriş yapıyorsun. İnternetten daha detaylı bilgiyi bulabilirsin.

Bu oyunda kafamıza göre nasıl takılıyoruz hikayeyi çok önceden oynamıştım onlinede oynayasım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı