Age of History 2 alınmalı mı?

Fatih Bayraktar

Femtopat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi Age of History 2 almayı düşünüyorum ama Steam'de 3.5 dolar vermeye değer mi bilemedim sizce alınır mı? Alınmaz derseniz neden alınmaz ve bunun yerine buna benzer oyun önerebilir misiniz?

Not: HOI4 önermenize gerek yok indirime girince zaten alacağım.

Sorum başlıktaki gibi Age of History 2 almayı düşünüyorum ama Steam'de 3.5 dolar vermeye değer mi bilemedim sizce alınır mı? Alınmaz derseniz neden alınmaz ve bunun yerine buna benzer oyun önerebilir misiniz?

Türü seviyorsan oynatır. Size bağlı.

Artık güncelleme almıyor diye biliyorum. Mod yükleyerek filan oynayabilirsiniz ama bence alınmaz 3.5 dolarlık bir oyun değil. Zaten 3. oyun çıkıyor alacaksanız 3. oyunu düşünebilirsiniz.

Genelde bu tür strateji ve böyle dünya haritalı oyunları seviyorum mobilde bir süre Lite oynadım hoşuma gitti HOI 4 indirime girene kadar beni idare etsin yeterli ve mod kuruyor çoğu kişi bunları bulması ve kurması basitmi.

Mod kurmayı denemedim. HOI 4 oynayacak iseniz DLC ile alın. Olay gene sizde bitiyor.

Mod kurmayı denemedim. HOI 4 oynayacak iseniz DLC ile alın. Olay gene sizde bitiyor.
modlar ve haritalar crack iniyor diye biliyorum kendisini orjinal alcam

Artık güncelleme almıyor diye biliyorum. Mod yükleyerek filan oynayabilirsiniz ama bence alınmaz 3.5 dolarlık bir oyun değil. Zaten 3. oyun çıkıyor alacaksanız 3. oyunu düşünebilirsiniz.
çıkış tarihi belli yani bide fiyatı tahmini ne olur ama dahada önemlisi sadece hoi 4 indirime girene kadar oynıcam sonra köşeye bırakcam 30 dolar vermek istemiyorum hoi 4 e şuan

Hocam bunun native halli çok eksik, YouTube'da kerem yılmaz diye biri oyunun gelişmiş bir modunu çıkardı dosyaları da ücretsiz paylaştı indirip onu oynayın bence. Zaten bunun 3.'sü çıkıyor bunu almaya değmez.

Hocam bunun native halli çok eksik, YouTube'da kerem yılmaz diye biri oyunun gelişmiş bir modunu çıkardı dosyaları da ücretsiz paylaştı indirip onu oynayın bence. Zaten bunun 3.'sü çıkıyor bunu almaya değmez
kerem yılmaz daha önce görmüştüm vidyolarını o dediğiniz modu vidyo linkini atabilirmisniz

Ben almazdım, çoğu strateji oyununa göre aşırı geri kalıyor, Paradoks'un oyunları daha güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı